Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai rosszullet utan...

Nagyon korai rosszullet utan kinek milyen nemü babaja született?

Figyelt kérdés
Elsö terhessegem alkalmaval a 7.hettöl a 24.hetig folyamatosan hanytam.Most 1 hete tudom,h terhes vok,most leszek öt hetes,de szörnyü emelygesem van egesz nap,de hanyas meg nem volt-tudom egy het nem a vilag,azt olvastam,h a nagyon koran jelentkezö reggeli rosszullet kislanyra utal.Nekem egesz napos a rosszullet
2014. szept. 30. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lány. egész napos rosszullétekkel és olykori hányással. de szerintem ez is csak egy urbánus legenda. anyám velem végighányt 4 teljes hónapot, a tesómmal meg nem is émelygett egyáltalán, és mindketten lányok vagyunk.
2014. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
fiú- három is:-)))
2014. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hcg szint okozza,nem a baba neme,terhességenként eltérő lehet.Nekem mindkettővel 6-24ig nonstop émelygés,két kislány.
2014. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem hánytam, nem volt hányingerem és kislány lesz :)
2014. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia

5-15.hetig hánytam. Kislányom lesz.

28hkm

2014. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1. 20-ik hétig hánytam - lány lett


2. csak émelyegtem - lány lett


3. 18-ik hetig hánytam - fiú lett

2014. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én valami olyasmit hallottam hogy ált lányokkal nehezebb a terhesség, valami túlzott ösztrogén szint miatt (de persze lehet pontatlan vagyok, nagyon rég hallottam)
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt hallottam hogy a fiú babákkal nehezebb a terhesség :-). Mindenesetre erre ne alapozz hogy fiú lesz-e vagy lány :-). Azt mondják minden terhesség más a baba nemétől függetlenül. Boldog baba várást kívánok mindenkinek :-)
2014. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb az első naptól 24 órában hányingerem volt, kislány lett.
2014. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6. héttől 28. hétig hánytam reggel, napközben volt hogy este is aztán 32 héttől a 38.ig hánytam de akkor csak reggelente.

és a 37. hèttől minden este égett a gyomrom.

fiam született nagy hajjal

2014. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!