Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam nőgyógyásznál mivel a...

Voltam nőgyógyásznál mivel a teszt azt mutatta hogy terhes vagyok. Vajon nem tévedett a doki?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy még kicsi a magzat vagyis olyan 4hetes körüli lehetek. Azt akarom megtudni hogy ez biztos? Ha pl lennék már olyan 3 hónapos körüli azt ő már ki tudta volna tapintani mert uh-t nem csinált. Tuti nem tévedhetett egy 3 hónapos magzatot tuti érzett volna??
2014. okt. 1. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
ő ki tudja tapintani a méh méretét, abból pedig nem tudja állapítani h kb hány hetes lehetsz, de mi az h nem csinált uh-ot?? Te úgy gondolod, h 3 hónapos vagy, szerinte csak 1 és meg se vizsgált alaposan, h miért lehet ekkora eltérés?? Én elmennék másik dokihoz a helyedben gyorsan, h mi lehet az eltérés oka!!
2014. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A méh méretéből tud következtetni a terhesség korára.

Miből gondolod h 3 hónapos terhes vagy?

2014. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Terhesseg eseten azonnal uh-ra küld a doki,szerintem menj mashoz...
2014. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Egy sima sztk nogyogyaszati vizsgálaton nem csinálnak ultrahangot.
2014. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én elmentem dokihoz tapintással azt mondta hogy lúdtojásnyi a méhem, szóval olyan 6 hetes lehettem. Köv héten elmentem uh- ra még olyan kicsi volt hogy nem láttak semmit. 2 hét mulva mikor ujra voltam már 6-7 hetes voltam. Én sem értettem hogy mi ez.
2014. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes h nem csinált uh-t... én mikor mentem bementem mondtam neki h egy hetet késett akkor csináltam tesztet pozitív lett és rögtön uh-t csinált, meg se fogta a hasam!


menj másikhoz!

2014. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is sztk-s rendelésre járok,nekem csináltak uh-t.
2014. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én elmentem orvoshoz (9hetesen), megvigygált, azt mondta,hogy igen,terhes vagyok,csinált uh-ot is. Előző babámnál 5hetesen mentem el, kézzel megvizsgált,mondta,hogy terhes vayok, uh-on még nem látszódott a baba, következő héten már igen. Szval egy orvos csupán egy kézi vizsgálattal megtudja mondnai,hogy kb hány hetes terhes vagy, ő ért ehhez, tudj,hogy a méh magassága melyik terhességi héten hol helyezkedik el, szóval ha 3 hónapos terhes lennél akkor azt megtudja állapítani,nem tévedne ekkorát!
2014. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4-es


Miért ne csinálnának uh-t sima SZTK-s rendelésen? Nekem is csinált a doki mikor megállapította a terhességet.

2014. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hasznos az a válasz erre a kérdésre hogy a méhed kitapintásával állapítja meg hogy terhes vagy-e illetve a terhesség korát? Kedves lepontozók, szerintetek akkor minek nyomogatja a hasat??? :)
2014. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!