Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is van hogy kemenyedik...

Masnak is van hogy kemenyedik a hasa? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés

Megkemenyedik a hasam es fajdogal is a hasam alja. Ratart szinte egesz nap A doki megvizsgalt azt mondta hogy nem vagyok megnyilva halistennek, de nezet egy vesefunkciot is. Kedden lessz eredmeny.

Mas is volt igy? Ha nem vese akkor meg mi okozhatja?

27 hk.


2010. jan. 22. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem középidőtől a végéig folyamatosan keményedett a hasam. A doki sok pihenést javasolt és magnéziumot (gondolom azt te is szeded?). Nem lett semmi gond, 3 nappal még túl is hordtam, egészséges, szép babám született.
2010. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia igen a MagneB6-ot szedem en is.

Remelem nem lessz gond.

2010. jan. 22. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A második harmadtól már sokat tapasztalnak jósló fájásokat- Braxton Hicks. Ezek hasznosak és nem kell megijedni tőlük.

Bővebben róluk és más másodk-harmadik harmadi tünetről itt olvashatsz:

[link]

2010. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2010. jan. 24. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!