Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen üres petezsák van...

8 hetesen üres petezsák van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma vagyok 8+2 hetes terhes és a doki csak 33x26mm petezsákot látott embrió nélkül.Nagyon el vagyok keseredve első babánk lenne és sokat vártunk rá de lehet mindhiába.Terhestüneteim vannak és kb 5 napja minden nap hirtelen rámtörő hányinger kínoz és a nap bármely szakaszában előjön. 1 hét múlva megyek kontrollra.Szerintetek még reménykedhetek egy picit?:(
2014. okt. 2. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem félidőben volt peteérésed és még kisebb!
2014. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijezgetni,de nekem 6+5 naposan volt 9mm és már volt szívverése is,de lehet,hogy az elsőnek igaza van.
2014. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még ha a ciklus végén volt is peteérés, már hat hetesnek kellene lennie, minimum. Akkor pedig már legalább szikhólyagot szoktak látni, vagy legalábbis sejthető, hogy van-e benne valami. A szívcső pulzál.

8 hetesen már 14-20 mm között szokott lenni a baba mérete, nem pedig a szívhangot keresgélik.

Nagyon kívánom, hogy a jövő héten jó híreket kapj, de nem kecsegtetnélek feleslegesen. :(

2014. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnalom de sztem missed ab lesz.:( nekem is ez volt januárban , vártunk a 9. hétig aztan kaparas lett sajnos 24-én :( aztán már utána meg sem jött, ismét babás lettem...ugyhogy van remény...:)

36 hkm

2014. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha késői peteérésed is volt már lennie kellene szívműködésnek :(

Mindenesetre drukkolok.

2014. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást!Próbálok pozitiv maradni aztán majd látjuk mi lesz.
2014. okt. 2. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok sajnos ma missed ab-om volt :(:( utolsó percig reménykedtem a csodába...de hiába....
2014. okt. 10. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2014. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!