Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+1 hetes vagyok. Már több...

39+1 hetes vagyok. Már több mint egy napja menstruáció szerű fájdalmat érzek legalul a hasamban. Feküdni vagy aludni alig bírtam. Ha sétálok akkor jobb de amint visszafekszem megint fáj. Ezek jóslók lennének?

Figyelt kérdés
Hol jobban hol kevésbé fáj. Tegnap voltam ctg-n, akkor persze nem volt semmi. Mondtam is a dokinak, de nem mondott rá semmit csak ultrahanggal is megnézte a baba szívverését, azzal minden rendbe volt.

2014. okt. 3. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozz le langyos vìzzel ha elmúlik akkor jósló
2014. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van 38+5 hetesen. Mèrni sme tudom mert gyakorlatilag folyamatosan tompán görcsöl. Mint mikor megjön. Szerintem is jósló, készül a méh a szülésre. Én addig nem tulajdonítok neki különösebb jelentőséget amig nem kezd rendszeresen periodikusan görcsölni. Könnyü szülést Neked is! :)
2014. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A helyzet azóta is változatlan. Tuti ma se alszok semmit. :-S Ez van :-D Kedves 2-es neked is könnyű, gyors szülést és gyönyörű egészséges babát :-D
2014. okt. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!