Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem jelent gondot ha...

Ugye nem jelent gondot ha ilyen sokat es erosen mozog? 24hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az en picikem egy hete olyan aktiv lett, hogy mindennap be van indulva..de nem gyengen. Rendesen beremeg a hasam mintha "durranna" bent valami!:)

Es mostanaban kevesebbet rug, inkabb hozzafeszul a hasfalamhoz, fesziti magat..olyan hullamzasok is vannak eleg feltunoek, mintha erosen simogatna belulrol..kidudorodik.

Na meg neha ugy beindul hogy feszit rug de meg remegest is erzek kozbe. Mar a koldokom felett es az oldalamnal is surun jelentkezik.

Latni hogy olyan mintha forgolodna vagy bukfencezne.

Sok helyen olvastam hogy ilyenkor mar erosebbek a rugasok de meg hullamzas nincs..stb...nekem meg mar kivulrol feltunoen lathato es erezheto is.

Es hat kicsit megijedtem hogy normalis e hogy az en picim igy be van indulva vagy ez teljesen termeszetes?

A lepenyem hatso fali.

Akinek ilyen kis aktiv volt a picur leirna neki milyen volt?

Koszi mindenkinek!!



2014. okt. 4. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan ez van! :) Igaz én most vagyok 28 hetes, de szóról-szóra ugyanezt tudnám leírni, mint Te! :) És nyugi, ez teljesen normális. :)

Első babám is ilyen volt, akkor nekem is fura volt, de jóóóó erős babám született (lány)! Most fiút várok! :) Előbb elkezdte az erős rúgásokat, mint a lányom, szóval megint jó erős babára számítok. :)

Ha meg hátsó fali a lepényed, akkor meg főleg jobban érzed elöl. :) Nekem mellső fali, mégis néha úgy érzem, hogy menten átszakítja a hasfalamat a kis Vasgyúró! :)

Boldog babavárást!

2014. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én hasam már nagyon korán hullámzott nagyon aktív babám volt, szüléskor a fájásmérőt is lerúgta úgy mozgott a szülésznő rakta vissza :). Kint is aztán egy örökmozgó :)
2014. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakoznék én is az "eleven magzatok" táborába:)

Az én babám (lány) le sem áll. Szerintem nem is alszik,(persze biztosan alszik) csak hát olyan ki eleven lett,nekem a 25.héttől nem is inkább rúg hanem fészkelődik,bukfencezik,mászkál,nekem is elég szépen hullámzik a hasam tőle:) Reggel ő ébreszt,este az ő kis kalimpálásaira alszok el:) 2szer olyan erőset rúgott a bal bordám alá,hogy hát mit ne mondjak,rendesen fájt!:)

Nyugodj meg kérdező,biztosan nincs gond,csak hát ezek szerint a mi babáink nem éppen lustácskák:) Azért kint remélem nem lesz ennyire kis örökmozgó, bár tudod mit,de legyen csak az :)

Boldog babavárást.

30hkm

2014. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!:)

Orulok hogy irtatok!:)

En is kislanyt varok, o az elso babam, igy nen tudtam mihez viszonyitani a mozgasat hogy milyennek kell lennie, de akkor teljesen megnyugodtam!:)

Koszi mindenkinek megegyszer!!

2014. okt. 4. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok,és szóról-szóra ugyanezt tapasztal,mint te!Első baba és kisfiú:)Màr 16 hetesen éreztem először...
2014. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!