Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én félek ennyire egy...

Csak én félek ennyire egy ilyen helyzettől? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma reggel férjem elutazott külföldre munkája miatt. Én csütörtökre vagyok kiírva a második babánkkal. Nagyon be vagyok tojva igy a szüléstől. Minden fontos dolog el lett rendezve, tehát megvan kire hagyom a nagyobbikat ha itt az idő. Az is megvan ki fog vinni kórházba ha menni kell. De egyedül úgy érzem nagyon félelmetes ez az egész helyzet.
2014. okt. 5. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Nálunk is sokat utazik a férjem, és mindig nagyon izgultam, hogy velem legyen a szülésnél. Szerencsére mindhárom babánál itthon volt. Nálunk is minden el volt rendezve, de nekem fontos volt a támogatása. Nagyon szorítok, hogy megvárja a baba apát!
2014. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én párom is külföldön van munka miatt és nem is lesz itthkn mikor szuletik a pici...bár nekem császár lesz azért jó lett volna ha itthon van de sajna nem ő dönti el mikor jön haza :(

Kitartást neked!

2014. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Nem tudom mekkora esély van rá hogy itt legyen. Ahhoz 4-5 nappal túl kell hordanom a babát. 9-re vagyok kiírva es férjem csak 13-an dél körül érkezik haza. Kisfiamat 2 nappal túl hordtam. Most kislányt várunk. Kiváncsi vagyok.
2014. okt. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!