Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap fekszek be a kórházba...

Holnap fekszek be a kórházba méhen kívüli alapos gyanújával, nincs semmi tünetem 6 hetes vagyok, de nem látszik sehol a baba, hcg alacsony, de növekszik (igaz kb.200 egységgel 2 naponta) mire számíthatok, volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Persze a doki elmond mindent holnap csak annyira félek..
2014. szept. 10. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem haza sem engedtek már, mivel azt mondták, hogy életveszélyes. Viszont vártak pár napot. Nagyon görcsöltem, vérteszt is kimutatta, hogy terhes vagyok, ultrahangon viszont semmi nem látszódott. Kétnaponta vettek vért. Nekem hál'Istennek szépen duplázódott. Azt mondták anno, hogy, ha elérjük az 1800 körüli értéket, akkor már valószínűleg nem méhen kívül van. 4 nappal később az ultrahangon végre láthatóvá vállt a petezsák. Iszonyat nehéz volt az a pár kórházi nap. Végig ott lebegett felettem, hogy akkor talán ma műteni fognak :( Pocsékul éreztem magam. Ma már 8 hónapos a kisfiam. Remélem neked is pozitív lesz a történet vége!
2014. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöm már meg is műtöttek, bal petevezetékben volt :-(
2014. szept. 11. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Mielőbbi testi-lelki gyógyulást! Legközelebb jó helyen lesz! Kitartás!
2014. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!