Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » BPD:98mm THQ:114mm Az orvosom...

BPD:98mm THQ:114mm Az orvosom szerint elég nagy baba, valószínű csak császárral szülhetem meg.38 hetes vagyok. Volt valakinek hasonló méretű baba a 38. héten?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosom most csak BPD-t nézett, 91mm volt 36+4 hetesen! Semmit nem mondott hogy nagy lenne! Hétfőn megyek hozzá ismét!
2014. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kicsi babóca.

Elég nagy fejecskéje és mellkasa van, így lehet nehézkesen döcögne át a szülőcsatornán.

De azt én nem hiszem hogy csak császárral szülhetnéd meg, szerintem ez orvosfüggő és tágulás kérdése.

2014. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az én fiam a 38. héten született 3960 grammal és 54 cm-el császármetszéssel úgy, hogy 36 hetesen is "csak" 94 mm volt a buksi értéke. És én kifejezetten széles vagyok csípőben, mindig mondták, hogy ó, hát nekem biztos könnyű szülésem lesz...Hát, ja, volt az a baba, aki mégsem fért ki.:)

Persze ez függ attól is, hogy neked milyen széles a medencéd és hogy hogy tágulsz, de inkább számíts arra, hogy valószínűleg császármetszés lesz, de ki tudja, bízni kell a legjobbakban, hogy talán.:)

Mindenesetre sok sikert kívánok!:)

2014. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 36+5-ön volt 96 a BPD, becsült súly ekkor 3000gr volt. A vége nem tudom mennyi lett arról későbbi papírt nem találok.

3 nappal a kiírt után született 3570-el 54 cm-rel, fejkörfogata 37 cm volt. Hüvelyi úton született, nem vágtak, legenyhébb elsőfokú repedésem volt. Minden rendben volt. A THQ mit takar?

Elméletileg megszülheted, miért ne?:-) ha nem áll fent téraránytalanság és az orvosod is támogat semmi nem tarthat vissza!

Szurkolok:-)

2014. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!