Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. Hétben járok és nincs...

16. Hétben járok és nincs hasam normális ez? Igaz előtte is lapos hasam volt, most kb olyan mintha jól laktam volna de nem domborodik semmi volt valaki így?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én. A 6. Hónapig senki meg nem mondta hogy babát várok. Aztán az utolsó 3hónap alatt olyan lettem mint egy hordó. :) nyugi, teljesen normális, még nagyon az elején vagy!
2014. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Normális!

Nekem most kezd kerekedni és nem az látszik, hogy simán dagadt vagyok!

Alulról kerekedo kis pocakom a 21-22.hettol lett amire azt mondtam Igen ez már a baba. Ne aggódj 8-10het és letagadhatatlan lesz a baba! :)

28+3hkm

2014. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 21.hetes vagyok de nem sokan mondják meg hogy pocaklakóm van,egy kicsi pocim már van de szerintem majd csak most fog nőni,szóval nyugi ami késik nem múlik :)
2014. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 20.het korul kezd el noni ha elso baba. A 30.het utan, meg el sem fogod hinni mekkora lett:-)
2014. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tök normális. Nekem 20 hetesen el sem hitték,hogy babás vagyok:)

24-25. héttől kezdett el szépen nőni. Most 30 hetes vagyok,elég sok képet néztem 30 hetes terhes kismamákról és ahhoz képest szerintem még mindig "kicsi". De magamhoz képest óriásit változott a pocim:) Ja és nem vagyok túlsúlyos:) Azt hiszem 22.hétig nem is híztam, és olyan 25.héttől jött fel hát elég sok :/

Nőni fog a te pocid is hidd el:) És elég hirtelen,csak kenegesd is nehogy csíkos légy..

Boldog babavárást..

2014. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!