Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom, csípő...

Szeméremcsont fájdalom, csípő és combforgó fájdalom. Normális?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok és annyira fájok, hogy már az ágyban megfordulás is fájdalmas.

Plusz még a derekam is fáj.

Égő érzésem is van ezeken a helyeken.


Párom masszirozza a hátam derekam de nem hat.


Mit tehetek?


Esetleg egy fürdő jót tenne?

Az eredményem C:2000

Okt. 28-ra van időpontom dokihoz, majd kérdezzem meg tőle, vagy addig itthon tudom tompítani a fájdalmat?


Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, főleg a szeméremcsontom fájt alig tudtam szétnyitni a lábam. Igaz nekem később volt kb 35 hetesen, kövi vizsgálaton kiderült h tágultam. Neked a tágulás kicsit korai, én azért megkérdezném az orvost.
2014. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanezek fájnak nekem is. 32 hetes vagyok, de már legalább 5 hete tart. Ha kicsit többet dolgozom, már lépni alíg bírok. És ha megpihenek, még rosszabb. Olyankor nem tudok lábra állni, mert a jobb forgóm annyira nyilal, hogy ha rátámaszkodnék a jobb lábamra összeesnék. Ilyenkor egy székre támaszkodva közlekedek, mint egy járókeretre. Az ágyban alig bírok megfordulni és a szeméremcsomtom szó szerint kattog.

Totál kivagyok, de semmi nem segít. Én elég sokat is híztam, már 14 kilót azt hittem, hogy ezek a nyavalyák a súlyfelesleg miatt vannak. Második terhességem ez, az elsővel nem fájt ennyire semmim. Remélem szülés után helyre állnak a dolgok.

2014. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ha zárva van a méhszájam akkor vehetnék egy forró fürdőt, hogy ellazulhassak?


Nemrég nyújtottam egy kicsit, most egy kicsit jobban vagyok, de nem tudom meddig tarthat.

2014. okt. 4. 22:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig "csak" 4 kilót híztam
2014. okt. 4. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyügodtan vehetsz fürdőt, ha zárva van a méhszáj. A kádat alaposan mosd ki előtte, és ne legyen túl forró a víz, mert az nem tesz jót a babának.
2014. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem a sok magnézium szokott segíteni. általában 1-2 nap alatt elmúlt. eddig kétszer volt szerencsém átélni, hogy alig bírtam menni. Iszonyatosan fájt. Mintha izomlázam lett volna a szeméremcsontnál, és a combtőnél... Most vagyok 26 hetes. Remélem sokszor már nem lesz ilyenem.
2014. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsot! Tényleg olyan mintha izomláz lenne. De nagyon durva. Hihetetlen :(

Pedig szedek gravidát és kálcium pezsgő tablettát iszok.


Akkor irány majd a gyógyszertár magnéziumért :)

2014. okt. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!