Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészséges lett végül a baba?...

Egészséges lett végül a baba? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Most 35 hetes vagyok. Még a 18 hetes uh n látott az orvos cystat a pici fejében és kétoldali vesemedence tágulatot. Emiatt pestre küldött ahol szintén uh t csináltak ahol már a cysta kisebb lett a vesemedence tágulatra pedig annyit mondott az orvos hogy annyira kicsi hogy nem is nevezné annak. Magzatvízvizsgálatra nem küldött mert szerinte indokolatlan lett volna.
2014. okt. 5. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre sajnos én is kíváncsi lennék mert nekünk is ez a cysta van + intenzív bélárnyékot láttak ,vesemedence tágulat nélkül.Nekem vettek magzatvizet aminek az eredménye csak 1,5 hét múlva jön meg :( A legjobbakat kívánom neked!!!!!
2014. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked is át kell élned :( nekem nem vett az orvos, mert már 21 hetes voltam amikor kaptam időpontot pesten és egyrészt kész sem lett volna a 24. hétig és mint már írtam az orvos szerint fölösleges lett volna mert nem nagyok az eltérések. A cysta 4,3mm a tágulatok 2,2 és 2,5mm. Nálatok mekkora a cysta?
2014. okt. 5. 12:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes mert voltam az egyik nap délután Uh-on és akkor 6mm-t mért,másnap meg már debrecenbe 9mm-t mértek :/ kérdeztem hogy hogy lehetséges ez,lehet hogy ennyit nőtt egy fél nap alatt és mondták hogy lehet hogy árnyékolódott és azért mértek annyit :(
2014. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem úgy volt, hogy amikor az orvosom nézte akkor 6mm-es volt, Pesten pedig 4,3mm. kb 7 nap telt el a két vizsgálat között
2014. okt. 5. 13:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nem volt Uh,majd csak akkor ha megyek vissza debrecenbe az meg 16.-án lesz ,szóval nagyon kíváncsi vagyok mert addig el fog telni 3 hét (eddigi válaszoló voltam)
2014. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kívánom a legjobbakat! Majd írj hogy mi volt. Én majd a 37 hetes uh ra megyek 15-én. Majd azért rákérdezek hogy mi a helyzet. Remélem minden oke
2014. okt. 5. 14:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia.

A sógornőm kisfia a 33. hétre született.Kiderült a születése után,hogy vesemedence tágulata van és a fejében volt egy cysta. 1 hónaposan mehetett haza a koraszülött osztályról,akkor még mindig meg volt.Pár hónap múlva vissza kellett vinni kontrollra,a cysta ha jól emlékszem már nem volt meg,a vesemedence tágulatát pedig kinőtte mostanra rég,11 hónapos lesz 6.án.Teljesen egészséges,szép kisfiú :)

2014. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké,majd te is írd meg légyszi hogy láttak-e valamit az uh-on,de reméljük már nem és minden rendben lesz!!!!!! Nekem a dokim azt mondta hogy ez szinte minden 4. magzatnál előfordul csak a dokik vagy nem figyel vagy nem mondja a kismamának és hogy ez majdnem 100% hogy felszívódik és nem hagy maradandó károsodást!!! Legyen így és egészséges babáink legyenek :)
2014. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló! Köszi hogy írtál. Nagyon megnyugtatóa válaszod. tényleg!!!! Remélem az én picuromnál eltűnt vagy el fog tűnni. Mi kislányt várunk :)

Mindenképp írok majd hohy mi volt.

2014. okt. 5. 16:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vették észre a terhességem alatt a vesemedence tágulatot. Sőt nálunk ez azzal járt, hogy kettős húgyvezetéke van és az egyikből visszafolyik a vizelet, ami miatt folyamatos fertőzés veszély áll fenn. Úgy derült ki az egész, hogy hat hetes korában belázasodott és kórházba került. Ott mondták, hogy fertőzés miatt vesemedence gyulladása lett. Egy hétig feküdtünk benn a kórházban. Most 8 hónapos, lassan műtik a húgyvezetéke miatt, de a vesemedence tágulat hál'Istennek eltűnt, valószínűleg a gyógyszeres kezelés hatására.
2014. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!