Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok.35...

Bubiagi kérdése:

34 hetes kismama vagyok.35 éves és a két gyerek közt 16 év van. Néha annyira görcsöl a hasam hogy nem bírok mozdulni ez akkor van mikor kinyomja magát a baba. Nagyon rossz és nagy levegőt kell vennem. Más is volt így? Szerintetek hamarabb szülök?

Figyelt kérdés
úgy félek hogy 35 évesen nem fogom bírni!nem akarok császárt!olyan gyenge vagyok remélem kibírom és természetes szülés lesz!minden éjszaka szenvedek néha nappal is annyira görcsöl! :(
2014. okt. 3. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak 30 hetes vagyok, viszont 36 éves, és nekem ez az első terhességem. Ha nem szedném a magnéziumot, én is görcsölnék.

Mivel én még nem tudom, mi vár rám a szülőszobában, így nem rettegek a nehéz szüléstől, nem is igen tudom elképzelni igazán a dolgot. :) Fura ez, de én 36 évesen egyáltalán nem érzem magam öregnek sem a szüléshez, sem a gyermekvállaláshoz, ugyanakkor vannak napok, amikor meggyőződésem, ha fiatalabb lennék, biztos nem viselne meg ennyire fizikailag. Máskor meg tele vagyok energiával, és egész megfeledkezem az állapotomról.

A szülés nehézsége viszont szerintem nem az anyuka életkorától, hanem a tágulástól és a gyerek méretétől, elhelyezkedésétől függ, és ez semmilyen összefüggést nem mutat az életkorral. Ha tévednék, kérlek javíts ki.

Könnyű szülést, drukkolok nagyon! :)

2014. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZT!NEKED IS MINDEN JÓT! :)
2014. okt. 4. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!