Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészséges lett végül a baba?...

Egészséges lett végül a baba? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Most 35 hetes vagyok. Még a 18 hetes uh n látott az orvos cystat a pici fejében és kétoldali vesemedence tágulatot. Emiatt pestre küldött ahol szintén uh t csináltak ahol már a cysta kisebb lett a vesemedence tágulatra pedig annyit mondott az orvos hogy annyira kicsi hogy nem is nevezné annak. Magzatvízvizsgálatra nem küldött mert szerinte indokolatlan lett volna.
2014. okt. 5. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:

Örülök,hogy jó hírt tudtam neked írni ezzel kapcsolatban. :)

Nagyon remélem,hogy mire megszületik a pici lányod,már egyik rossz dolog sem lesz meg nála!!

Kívánom nektek a legjobbakat és persze könnyű-gyors szülést! :)


17+3 hkm

2014. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát! Tegnap este megcsaszaroztak mert elfolyt a magzatvizem. Ha hazaértünk írok. Kitartást mindenkinek!
2014. okt. 6. 17:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Ohh,Gratulálok :D Írj majd :)
2014. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:

Gratulálok a picihez! :)

Remélem nem került inkubátorba,sajnos 2 héttel előbb jött a 37. hétnél :(

Majd írj!

2014. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!