Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következménye lehet ha...

Milyen következménye lehet ha korai vetélés gyanújával nem megyek rögtön orvoshoz, azon kívül hogy elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes vagyok, 6 hetesen szeretnék legkorábban dokihoz menni a szívhang miatt nem érdemes előbb. Viszont ma mintha sötétebb sárga lett volna az amúgy meglévő kisebb folyásom. Ha ez vetélés kezdete akkor az én egészségemet veszélyeztetheti vagy ilyen korai terhességben nem? (Nem önzőségből, hanem mivel már van két gyermekem, elfogadom azt ha nem akar megmaradni a harmadik, nem erőltetném hormonkészítményekkel a megmaradását, és pihenni sem áll módomban sajnos, úgyhogy hiába javasolná ezeket a doki, úgysem tudom betartani..)
2014. okt. 6. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen veszélyezteti. Hiszen ha valami baj történne, esetleg nem jól "tisztulsz" ki, az nagy baj.

Elhiszem, hogy szívhangot is szeretnél hallani, de ha esetleg most valami van, akkir lehet a doki gyógyszerrel tudna segíteni.

Ha te a vetélés gyanúját èrzed, biztos mennék.

2014. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok embernél magától lezajlik a vetélés,nem kell semmi beavatkozás.Én így jártam kétszer.Viszont vannak akiknél nem tud lezajlani spontán,és az elhalt terhesség mérgezheti a szervezetüket.Egy barátnőm így járt.Azonnal meg kellett műteni.
2014. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszelyeztetheti a te egeszsegedet is, de csak akkor szerintem ha hosszabb ideig semmit nem teszel. En nem gondolom, h a sargas folyas veteles lenne, vetelesnel gorcseid lennenek, es nem csak sarga folyas, hanem eros menzesz szeru.. remelem minden rendben lesz
2014. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak arra is gondoltam, hogy aki nem is tudja hogy terhes és korán elvetél egy erősebb menzesznek gondolva azt, az is bajba kerülhet ezek szerint mert nem fordul orvoshoz. A sötét sárgát meg enyhén barnásnak láttam, de egyelőre semmi rosszabb.
2014. okt. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!