Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 14 hetes kismamik nektek...

13 14 hetes kismamik nektek van már pocak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Első terhességnél még csak épphogy elkezdett nőni, másdiknál ilyenkor már nyilvánvaló volt,hogy babát várok!
2014. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen már látszik valami! 
2014. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem babás pocaknak tűnik, viszont tapintásra más, mintha csak híztam volna. A farmer is most kezdett szorítani, de másnak még nem feltűnő egyáltalán.
2014. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En szombaton toltom a 14.hetet:) parom meg aki latott rovidujjuba vagy olyan ruhaba ami simul a hasamra mindegyik azt mondja hogy bizony ez gombolyded:):D.. Aztan ma voltam vedononel o ruhastol cipostul mer 60kgt mert azt mondja fogytam,de terhesseg elejen itthoni merlegen 57kg voltam cipo es kevesebb ruha nelkul.Szoval ezis erdekes.Mindenesetre varom mar mikor moccan meg:) tiis?
2014. okt. 6. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, kb. a 13. hettol, es egyre nyilvanvalobb. Ha valakit erdekel kozos forumcsoport a fb-n, irjon privit, mar van egy mukodo 2015 marc-aprilisi babakkal.
2014. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!