Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok....

30hetes kismama vagyok. Egyutt voltunk a ferjemmel es eleg erosen vereztem utana. MI tortenhetet?

Figyelt kérdés
mar kb 6hete nem szeretkeztunk.Meg sosem vereztem a terhessegem alatt meg picict sem.De most azert beparaztunk.Mivel a kisfiam 3eve alszik a masik szobaban igy nem gondoltam hogy rogton futnom kene korhazba.Most mar nem eros ver szinu hanem sotet rozsaszin es gyengebb is.Mitol lehet ez?
2014. okt. 7. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondold azt,hogy felállsz a gép előtt,és elmész a sürgősségire,mire mondjuk megszülsz itt a 30.hétben,de te tudod...
2014. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház. Nem értem az ilyen kérdéseket. terhesen semmilyen vérzés nem normális.
2014. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a vérzés sose jelent jót!Igy meg főleg hogy azt irtad erősen véreztél először.... én nem tudnék ilyen nyugodt lenni.Azonnal mennék az ügyeletre,hiába ott alszik a 3évesed.Nagyszülőt,barátot,szomszédot áthivsz nézni a gyerekre,férjed meg vigyen be az ügyeletre!!Ez nem játék!Ha nincs aki vigyázzon a gyerkőcre,viszitek magatokkal!
2014. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?

A férjed marad a gyerekkel,te meg vagy kocsiba ülsz,vagy hívsz egy taxit és bemész a kórházba.

2014. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már a kórházban vagy! ?
2014. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:-( meg nem....neharagudjatok.nem vagyok egy hulye liba de nem akarok aprosagokkal orvoshoz futni.bar ez azert ijesztobb volt mint egy aprosag.de ha mar muloban van es csak rozsaszinu ver jon ki olyan higabb? a kicsi sokat mocorog lehet tobbet is mint kellene.ne tamadjatok kerlek,de mindennemu tanacsot elfogadok
2014. okt. 7. 22:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a kórházba! Lehet mehlepenylevalastol kezdve tágulásos vérzesen at akár "sima" megsertette mert Rég nem voltatok együtt vérzés is. Én bemennek a kórházba. .

29hkm

2014. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
azonnal ugyelet!!! garantalom neked, hogy 30 hetesen nem jo megszulni... :-(
2014. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vérzel 30 hetesen minden csak nem apróság. Egyszeren nem értelek. Otthon ülsz és gépezel, miközben vérzel. A rózseszínes vér azt jelenti, hogy friss tehát még mindig vérzel valahol.
2014. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt vérezni nem apróság... Menj kórházba! Nem normális.
2014. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!