Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetes (vagy annál több...

37. hetes (vagy annál több hetes) kismamák ti mertek még órákat bkv-val közlekedni? Még biztonságban érzitek magatokat ezzel a hatalmas pocakkal?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

én 38 hetesen simán közlekedtem busszal

de nem Pesten..

2014. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mertem, de mindig úgy csináltam az útvonaltervet, hogy wc legyen (pl.áruházban, mekiben), mert negyed óránként kellett pisilni :)

Órákat természetesen nem terveztem, de biztos neked is fárasztó már (SOHA nem adták át a helyet).

2014. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én végig bkv-tam. Nőgyógyászhoz, védőnőhöz is azzal jártam. Te miért nem érzed magad biztonságba??? Mindig átadták a helyet sose volt gond.
2014. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig adják át a helyet, félek elesem.
2014. okt. 7. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ki kell nyitni a szádad. Igenis kérj meg vkit.


Mondjuk én mindig próbáltam olyan időpontba menni ami nem pont reggeli meg munkaidő vége, amikor sokan vannak. De igazából mindig átadták de ha nem tették volna és tudtam h több megállót megyek mint 2-3 akkor megkértem volna vkit.

2014. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!