Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok....

30hetes kismama vagyok. Egyutt voltunk a ferjemmel es eleg erosen vereztem utana. MI tortenhetet?

Figyelt kérdés
mar kb 6hete nem szeretkeztunk.Meg sosem vereztem a terhessegem alatt meg picict sem.De most azert beparaztunk.Mivel a kisfiam 3eve alszik a masik szobaban igy nem gondoltam hogy rogton futnom kene korhazba.Most mar nem eros ver szinu hanem sotet rozsaszin es gyengebb is.Mitol lehet ez?
2014. okt. 7. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

"ne tamadjatok kerlek,de mindennemu tanacsot elfogadok"


már kaptál tanácsot! húzz el kórházba!

Erősen véreztél és te otthon netezel?? gratulálok! Ha a gyereked erősen vérzik egy sebből, őt is a netről fogod kúrálni?

2014. okt. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ird majd meg kerlek, hogy hogy vagytok! remelem nincs baj!
2014. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy jól legyetek!!
2014. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek menj kórházba,egy ismerősömnek így kezdett leválni a méhlepénye,ő sem ment kórházba,aztán leszakadt neki,borzasztó fájdalmai lettek,és koraszült is.
2014. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mocoroghat attól is hogy elkezdett levàlni a mèhlpény így hozzà kevesebb oxigèn jut, fulladozik....ne jàtsz az èletèvel kèrlek....
2014. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Majd ha tudsz ìrj! Remélem bementél a kórhàzba és minden ok! Én nagyon szorítok!
2014. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi újság, hogy vagytok? Remélem már voltál bennt a kórházban.

2014. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
.
2014. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
..
2014. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
sziasztok.neharagudjatok h csak most irok.de nem ment a netunk tegnap.na voltam masnap dokinal es nincs semmi baj.a mehszaj zart,a kicsi rendben.nem talalt semmit.azt mondta megpattanhatott egy er az aktus kozben.koszonom a valaszokat :-D
2014. okt. 9. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!