Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt más is érezte...

Terhesség alatt más is érezte büdösnek a (nyers) húst, vagy csak az én szaglásommal nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

csirkemellet vettem,a fiamnak rántott húst csináltam.Mielőtt megmostam volna,megszagoltam,de nekem olyan büdi volt,+ olyan fokhagyma szaga is volt....

Megmostam,utána is szaglásztam,hát nem tudom.....de végül megcsináltam.

Azt mondja a párom,hogy biztos hogy nincs semmi baja,szép hús volt,(ő nem szagolta,dolgozik,)de hogy én mindent,főleg a húsokat büdösnek érzem mióta terhes vagyok azt mondta.

Az igaz hogy nem ez az első alkalom,meg a fiammal is mikor terhes voltam,akkor is ugyanigy büdösnek éreztem a húst,sokszor volt hogy csak én éreztem annak,de olyan is volt,hogy tényleg az volt,anyum is megszagolta....

Valakinek volt ilyen terhesség alatt??Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen?Már az agyamra megy..lassan ott tartok,hogy többet nem veszek húst......


2014. okt. 8. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A terhességem elején akartam sütni csirkét. a wc-ig üldözött a szaga, pedig tudom, hogy friss volt, hiszen a saját tanyasi csirkénk. azóta egy falat hús se megy le a torkomon, és nemhogy a nyers hús szagát, de még a sült húsét se viselem el. pedig terhesség előtt simán levágtam és meg is pucoltam acsirkét.
2014. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én ua igy vagyok végig minden hussal :)

37 hkm

2014. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem jutottam odáig, hogy megszagoljam.:) Már a látványtól is rosszul lettem, és a boltban a húsos pult körül is. Ez normális reakció. A nyers hús sok veszélyt hordoz, a természet csodálatosan bölcs!! Én ezenkívül minden egészségtelen dologtól is undorodtam.
2014. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jajjj de szuper!!!köszönöm nektek!!! :D

Azt hittem már én vagyok nem normális.....hány húst kidobtam mert iszonyat büdösnek tartottam,amiről a párom nem tud....

Hát még az elején vagyok,7hetes,de ez már megint "kisér"....

de jó érzés hogy ez normális ilyenkor,és nem vagyok vele egyedül :)

2014. okt. 8. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elején húst akartam sütni, szintén csirkét, és ahogy kivettem a fagyasztóból, már a látványától is olyan rosszul lettem, hogy azonnal hánytam tőle.

Kb. a 16 hét óta vagyok úgy, hogy újra meg tudom enni a húst. Nyersen viszont még mindig borzasztó büdösnek érzem. A sertéshús viszont még most sem megy. :)

20+3 hetes kismama

2014. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem. Én azt olvastam hogy terhesen undorodni fogok a hústól meg rosszul leszek tőle és amikor aez nem jött be, hanem tök ugyanúgy álltam hozzá, akkor elkezdtem aggódni hogy bakker lehet már nem is vagyok terhes, lehet elvetéltem... :))

Nem tudom hany hetes vagy de azt mondják a 2. harmadra minden rendeződik és elmúlnak az ilyen kellemetlen mellékhatások :)

Az mondjuk tuti hogy így terhesen a szaglásom az nagyon kifinomult lett, kilométerekről megérzem hogy miket főznek sütnek a szomszédok, remélem ha megszülök akkor ez elmúlik mert sok olyan zavaró szag is van amitől megőrülök ha nem tudom megszűntetni. Mostanában szerencsétlen kutya szaga idegesít pedig korábban imádtam az illatát és semmi bajom nem volt vele, most meg csak büdős kutyának hívom :)

2014. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jajj de jó csajok! :) Úgy örülök hogy ez "normális" :) 7 hetes vagyok egyébként,még igen az elején....
2014. okt. 8. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, szinten 7 hetes. Nekem nem csak a hustol, barmitol kijon az undor, eleg, ha csak ragondolok. Alig tudok megenni valamit, marad a gyumolcs.
2014. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, pont a csirkemellel kapcsolatban. Megfőzve is olyan nyersnek éreztem. 21hkm
2014. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Esküszöm mintha magamat olvastam volna :D

Ugyan ez volt:) Megvettük a husit, mielőtt megcsináltam volna,elég büdösnek éreztem.. Kivittem a páromnak és a munkatársának "itthon dolgoznak" és mind a kettőjükkel megszagoltattam:D Azt mondták semmi bajuk nincs:) A párom munkatársának a felesége azt mondta vigyázzak mert a kismama orr nagyon csalóka ám :D

Azóta szerencsére ez elmúlt:) Nem érzem büdinek a húsokat és erőszeretettel fogyasztom is őket:)

Üdv 30+3hkm

2014. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!