Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg 7. Hetében algopirin...

Terhesseg 7. Hetében algopirin szedése káros a babára? Vki szedett fájdalomcsillapitásra?

Figyelt kérdés
Olyan szintű idegbecsipödésem van,amit már nem bírok elviselni. Flector tapasz sem segít,sem rozmaringkrém. Doki algopirint javasolt de a tájékoztatón más szerepel.

2014. okt. 8. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Az se jó,ha terheled a szervezeted a fájdalommal az neki se jó. Egyet beveszel nem lesz semmi bajod. Holnap meg hívd fel a dokid vagy a védőnőd majd ők segítenek. De szerintem estére ne kinlódtasd magatokat.
2014. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Azt szabad!én is 7hetes vagyok,nekem is ezt javasolta a dokim+nospát az én betegségemre ha görcsölnék.(IBS)
2014. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Panadolt szedtem fogfájásra. Azt is szabad ilyenkor.
2014. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Orvossal egyeztettem.ö mondta az algopirint.
2014. okt. 8. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:

minden ilyesmi gyógyszernek megvan az ideje,hogy a terhesség melyik hetében, havában milyen alapúak szedhetőek.

utána kell nézni!

2014. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nyaki gerinc körüli izomgyulladásom volt, a fejemet nem bírtam mozdítani, két héten át napi egy szem algopirin ment orvosi javaslata. Az én orvosom azt mondta sokmindent ráírnak az algopirin papírjára, de nem igaz. Pl. hogy 12 éves kor alatt nem szedhető, de pl. a csecsemőnek is algopirin injekciót adnak ha lázgörcse van a kórházban, mindez üzletpolitika, az újfajta gyógyszerek vannak divatban, azokon van a gyógyszergyártóknak haszna, pedig az algopirin jobb ezeknél.

Szerintem nyugodtan szedheted, ha a dokid is ezt mondta, az én babámnak sem lett semmi baja tőle.

Gyógyulást!

2014. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, hozzáteszem, 11 hetes terhesen szedtem.
2014. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Az Algopyrin az első 3 hónapban és az utolsó 6 hétben nem ajánlott!

de sok fájdalomcsillapítóról van benne tájékoztatás, érdemes elolvasni

[link]

2014. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és az első három hónaban alakul ki minden legfontosabb szerve, ez a majdhogynem legsúlyosabb időszak!
2014. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én néha panadolt rubophent vettem be, de az algot is felirtak, azt nem szedtem ugyan.

a nospa is jo lehet.


szerintem ezeket a diclofenac kremeket meg a nadalytoveseket keruld.

2014. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!