Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg? Elsősorban...

Hogy éltétek meg? Elsősorban 15-16 évesek. (többi lent)

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek meg azt hogy terhesek vagytok ennyi idősen? Mit éreztetek? Mikor jelentkeztek tünetek először? Fájt valahol a hasatok? Mikor és hogy tudtátok meg hogy terhesek vagytok? Gondolkoztatok azon hogy.megtartsátok-e vagy sem? A sulival mit csináltatok? Hogy adtátok be a szülőknek?

Kérlek titeket csak olyanok adjanak választ akik nem lenéző meg megvető dolgokkal jönnek! :) Köszönöm!

16/L


2014. okt. 8. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Volt eszem és nem szexeltem 16 évesen!
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Az első csak irigykedik, mert vele ennyi idősen senki se akart szexelni.


Sajna segíteni, tanácsot adni nem tudok. Annyit tudok mondani, hogy a hasfájás természetes, az elején menzesz előtti fájásra hasonlít, ez eltarthat pár hétig, utána pedig az lehet fájó, ahogy nő a méhed, nyúlnak a szalagok, rendeződik át a terep odabent.

Mennyi idős terhes vagy? Orvosnál voltál már? Fontos lenne, minél előbb felkeresni a nőgyógyászt:)

2014. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Ne is akarjon szexelni, egy 16 éves még gyerek.

De tudod engem 16 évesen nem is a szex foglalkoztatott!

És egyáltalán nem bánom. Helyette tanultam és a jövőmre koncentráltam.

Most 30 évesen ügyvéd vagyok, van férjem, és egy 3 éves lányom.

2014. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
baratnom 16 evesen lett terhes...kiszakadt a gumi! hamar eszrevette, fel sem merult megtartani a babat. pedig 2 eve jart a giuval.szulok jo fejek voltak mellettuk alltak. elegge megszenvedte az abortuszt lelkileg. sok szerencset neked!
2014. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem a hugom lett 15évesen terhes. örült neki, és (sajnos) a család sem ellenezte. de nagyon korai volt neki, el is vették tőle a másik fiával együtt. szerencsére anyuhoz kerültek, de mivel nem volt végzettsége, így normális körülményeket sem tudott biztosítani így a gyámügy közbeszólt. tehát nem alakult jól a dolog, de ha neked a családod tud segíteni, mi sajnos nem tudtunk anyagilag, akkor talán nem lesz gond, de jobb lett volna ha pár évvel később jön, főleg hogy a gyerekek apja elhagyta őket.
2014. okt. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztálytársam 15évesen lett várandós. 8.hónapban szólt a szüleinek h terhes.addig titkolta mindenki elött.takarta a hasát bő ruhákat hordott és senkinek nem tünt fel h babát vár. A sulit táv oktatásban csinálta meg.otthon felkészült suliban vizsgázott. A kislányt becsülettel neveli.leéretségzet és okj sulit csinál.amiota teheti dolgozik. Az apa elhagyta őket, de lett uj párja akivel együtt nevelik a lányt. Nagyon nehéz volt neki, elszerette volna vetetni de mivel nem mert szolni a szüleinek ezért megszülte.imádja a lányát, de nagyon megbánta a helyzetett.már 8éves a kislány
2014. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Az ügyvédnőnek üzenném, hogy 16 évesen én már szexeltem, mégis tudtam a jövőmre koncentrálni és imádtam szerelmes lenni. Egy férjezett, 2 gyerekes doktornő.

A legjobb megoldás, ha minél hamarabb a szülők elé állsz és megbeszélitek. Ez nem olyan probléma, ami csak téged érint, az ő életüket is erősen befolyásolja. Csak együtt tudtok erre megoldást találni, mert a segélyből a havi pelenkaadag is nehezen jön ki.

2014. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt el kellene menned orvoshoz. A szüleiddel pedig állj eléjük és mond el szépen. Légy őszinte!Minél hamarabb szólsz erről, annál jobb. Nem jó halogatni, ne legyen minden napod további "rettegésben", hogy hogy mond el. Nem tudom milyen a helyzeted anyagilag, vagy milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel. Kérj segítséget mindenféleképpen, mert túl fiatal vagy még ahhoz, hogy egyedül oldj meg ezzel kapcsolatban dolgokat. A továbbiakban sok sikert neked, mert nem egyszerű ebben a korban, az biztos, de ha már megtörtént. Kívánom, hogy a helyes döntést hozd/hozzátok meg. Egyébként van barátod? Ne haragudj, hogy így kérdezem, de róla nem is említesz. Melletted van a fiú egyáltalán? A sulival kapcsolatban is pl tudsz magán tanuló lenni, ha megtartod, de mellette is el tudod végezni az iskolát, habár az nem lesz könnyű. Egyébként az elején normális, ha fájdogál a hasad, tünetek pedig kinél hogy, ez változó, mert van akinek már a pozitív teszt körül is van tünete, de van akinek csak később.
2014. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönök minden normális választ. :)

A helyzet a következő: A barátommal akivel majdnem másfél évig voltam együtt 4 hónapja szakítottunk. Azóta augusztusban szerelmes lettem egy fiuba, aki kihasznált és igazából csak arra kellettem neki. Azóta minden rendben volt, megjött rendszeresen. De most, vasárnap kellett volna megjönnie, de semmi. Eddig nem is gondoltam arra, hogy terhes lehetek, de most elkezdtem félni. Még nem csináltam tesztet sem, reménykedek hogy csak felfáztam és amiatt van, hogy késik. Hányinger, hasfájás (apró csipkelődések a petefészkek tájékán, és fefájásom van nagyjából minden nap.


Ügyvédnőnek pedig üzenem, köszönöm válaszát de ez nem segít. Én is elterveztem a jövőmet, pszichológus szeretnék/szerettem volna lenni és már 3 éves koromban mindenképpen orvos. De emellett az ember lehet szerelmes és szexelhet. (Ha csak a könyvek nem elégétik ki minden vágyát...)

2014. okt. 9. 08:01
 10/22 A kérdező kommentje:

Ja... és a védekezés. Ez nem tudom mennyire lehetséges, de azért elmondom.

Amikor még a hosszu kapcsolatomban voltam szedtem fogamzásgátlót. Junius 20 körül voltam együtt utoljára a barátommal és utána már csak egy tablettát szedtem be, mert a még hátralevő négyet valahol nem tudom hogyan elhagytam. Tehát mennyire lehetséges az hogy itt volt valami bibi? :/

Az augusztusi fiunál pedig védekeztünk, de egyszer kiszakadt a gumi (de még mielőtt elélvezett volna észrevettük.) viszont az előváladék ott van...

2014. okt. 9. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!