Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Csütörtökön meg...

Segítség! Csütörtökön meg kellett volna jönni, azóta menszi görcsök, ma (szombat) teszteltem negatív! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Még csak 2 napot késik, még a tesztelés korai volt. Lehet, hogy meg fog jönni, ha olyasmi görcsöket érzel. Nem tudom melyiknek örülnél jobban... de ha nem jön meg, akkor szerda körül csinálj újabb tesztet.
2010. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, hétfőn menj dokihoz, és hétfőn reggel csinálj még egy tesztet.

Nem vagy stresszes? Az késleltetheti a mensit.

Vagy terhesség---

2010. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A két nap késés az nudli.:) Nekem nemvárt előtt két nappal pozitív lett!:)))))
2010. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Inkább azt szeretném, hogy ne jöjjön meg... :)

Igazából a babára gyúrunk. Emiatt lehet, hogy egy kicsit stresszes vagyok. Már ötödik napja görcsölgetek, a mellbimbóim fájnak egy kicsit, kajálás után meg émelygős vagyok, de nem hányok.

Szóval várjak még a teszteléssel pár napot?

2010. jan. 23. 13:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és kedd óta elég sűrűn jön rám a pisilés, de van olyan hogy csak az inger nagy, aztán meg semmi a WC-n.Nem csíp és este nem, napközben jellemző.
2010. jan. 23. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csip?Kéne hogy csípjen?
2010. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csíp, orvosnál voltam.Nem vagyok felfázva...
2010. jan. 23. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem az idegtől jársz sokat pisilni! Hát már ki kellene hogy mutassa , dehát van még remény,... sok sikert! 5hkm
2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Én is először azt hittem hogy negatív a teszt és 2-3 perc mulva vettem észre hogy van ott valami halvány csíkocska!:))) Probálj más fajtát , hátha nem jó a teszt.Puszi
2010. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hali!Voltam nődokinál hétfőn, még mindig nem jött meg és a doki is azt mondja, hogy nem lát semmit és még a teszt is negatív. Viszont minden arra utal, hogy terhes vagyok.Most írt fel antibiotikumot és pénteken egy új reggeli teszttel kell visszamennem hozzá.Avval nyugtatott, hogy kiszámítva is még annyira fiatal "terhes vagyok", hogy egyébként sem látna még semmit.Már én abban sem vagyok biztos, hogy tényleg az vagyok... :(
2010. jan. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!