Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy 7 honapos terhes...

Az baj hogy 7 honapos terhes vagyok es mar majd nem 20kilot hiztam? Szules utan hogy lehet ezt a sulyt leadni? Hozza teszem 51kiloval kezdtem a terhesseget es elso baba

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámmal én 26 kilót híztam összesen. És simán lement szülés után. Kapásból 10 kg mínusz amikor kijöttem a szülőszobáról. :) Szoptatás alatt visszajött 5 kg, de az a 21 plusz ami maradt az simán lement, nem egészen egy év alatt.
2014. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon egyénfüggő. Én 22kg híztam, és egy hónap múlva már semmi nem volt rajtam.
2014. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54 kgrol indultam, 76 kgal mentem szulni. 10 kg ment le a korhazban, tovabbi 4 kg szoptatas elso 3 honapjaig, itt tartok most. rengeteget eszem viszont elkezdtem tornazni egyenlore 20 percet minden masnap.
2014. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy ehhez a súlyhoz?Mert pl ha a túl sovány kategóriába tartoztál akkor még ok,csak vigyázz a továbbiakban.Viszont ha normál kategóriába tartoztál akkor sok...Na de ezt befolyásolhatja az is,hogy vizesedsz e vagy sem.
2014. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64-el kezdtem, 85-öl mentem szülni, most 67kg vagyok, 2.5hónapja szültem. Pikk-pakk lement... :)
2014. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj. A baj ott kezdődik, ami a húgommal történt. Terhességi toxémiája volt, 75 kg-mal lett terhes, és 110 kg-mal ment szülni. Császározták természetesen. Elefántlába lett, és mérhetetlen sok víz volt benne...Na ez a baj, tudod, nem a 20 kg..

Neki is első baba volt. Az utolsó 4 hetet már kórházban töltötte.


2,5 éves a gyereke, mostanra jött helyre a teste. (szerencsére)

2014. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!