Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanság? Keményedés?

Álmatlanság? Keményedés?

Figyelt kérdés

Esténként gyorsan elalszom, de rá1-2 órára már kelek is pisilni és ez így megy egész éjjel... forgolódok és hajnalban màr nem tudok aludni. Ma is fél4 óta fent vagyok, de alig tudom nyitva tartani a szemeimet olyan fáradtak.

Újra elértek a sírások is. Sírva feküdtem, sírva keltem.

Nagyon sokszor befeszül a hasam egészen lent és kemény ilyenkor általában pisilnem kell ilyenkor de van, hogy csak épp pár csepp.

Ezek normális dolgok? Van valami tippetek álmatlanságra?

35hkm



2014. okt. 12. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és a 30. hét óta nem alszom éjszaka. 10 körül fekszem, 2 körül felkelek és nem tudok visszaaludni, csak 5 körül, néha. viszont 6 környékén ébresztenem kell a 4,5 évesemet, úgyhogy elég keveset alszom. Egyébként a sírások kivételével nálam is ugyanúgy feszül a hasam alja és sűrűn kell pisilnem... Kitartás! Már nem sok van hátra! Nap közben pihenj, ha tudsz, mert ha megszületik, akkor még kevesebbet tudsz majd aludni:-)
2014. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Margit84 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem ugyanez van mint nálad, kivéve a sírás. De én még csak 28. hetet kezdtem, és már ez megy 6 hete. Illetve ehhez jön hozzá, hogy ugrálok ki az ágyból a lábgörcsök miatt... hiába szedek magnéziumot.
2014. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!