Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vagy keményedés?

Baba vagy keményedés?

Figyelt kérdés

26. hétben járok. Napok óta fura dolgokat érzek. A köldökömnél kemény lesz a hasam, mintha két labda lenne a köldököm körül. Egy kisebb és egy nagyobb. Van amikor ilyen kis labdát érzek a köldököm felett egyik oldalt, másik oldalt meg a köldökömig ér csak a laszti. A laszti olyan kisebb ökölnyi nagyságú. Lehet ez a baba? Ha a méhem lenne, akkor nem egy egész nagy lasztit kéne éreznem? És mikor elmúlik a fe

szesség, akkor.nem lesz egyből puha a pocakom, hanem több részletben.

Voktam orvosnál, de okosabb nem lettem. Méhszájam ok.


2014. szept. 20. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak a baba :)

de minél több hétben vagy,fokozatosan keményebb lesz a pocakod :)

Utolsó hónapban a labda elkezdi riszálni magát :))

sztem csak a térdei,vagy könyökei,kezei :)

Jó babavárást!


12 hetes baba anyukája :)

2014. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen:D De nekem elejétől kezdve szinte kemény-feszülős a hasam és ami a legdurvább, hogy fönt:D De mikor kidugja egy-egy testrészét, ott kitapintható. Nekem most kezdte ezt csinálni 1-2 hete. Kicsit megnyomtam és olyan volt, mintha egy gombot nyomtam volna meg-olyan furcsa érzés. Aztán kaptam is érte rugdosást, hogy "hé ne lökdöss már":D

Én a 27. hétben vagyok.

2014. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!