Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkaadónak a terhesség...

A munkaadónak a terhesség hányadik hetéig érdemes (illik) bejelenteni, hogy baba érkezik, ne számítson rám?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy mikor jelented be, de illeni amikor megtudtad és már van papirod róla.


Engem kirugásom napján csináltam tesztet így másnap mondtam hogy sehova, terhes vagyok. Leépítés volt, de terhesen semmi esélyed elhelyezkedni. aztán 5 napra rá voltam orvosnál az adott papírt róla és most már tudják.

2010. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 12. hét után szóltam. A 14. vagy 15. héten.

Már biztos voltam, hogy nem történik rossz dolod, tudod amitól szinte minden kismama retteg.

2010. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát illeni az illene, ha ahogy megtudod, felkészíted rá, de Én nem ajánlom ezt senkinek, mert tavaly volt egy terhességem, ami rosszul végződött, de a munkahelyemen már szóltam.Ugyan ki nem rúgtak, nagy mázlim volt, már az is elég volt, hogy mindenkinek külön kellett elmesélnem, hogy mi történt...

Én most a 11 héten vagyok, de szerintem legalább a 14-15 hétig megpróbálom elhúzni.Már ha tudom, mert tök nagy a pocim :-)

2010. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!