Liviaa19 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

HOgy ha keset a mensesem 4 napot 5.odik napon meg jott de 1 betet eleg egy egesznapra , mennyi az esely a babara?

a parommal szeretnenk babat , a sogornom ugy volt hogy 2 honapig meg volt a mensese, de vaaltozatosan hol tobbet hol keveset.

Vagy lehetseges hogy elhalt a terheseg ?

Segitsetek 1 eve probalkozunk :(


2014. okt. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
CSinálj tesztet
2014. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap Vesszek Egy Tesztet Es Meg Csinalom .
2014. okt. 14. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Mielott Meg Jott Volna En Csinaltam 1.nap az el maradasnal es a masodik nap is de full negativ volt.
2014. okt. 14. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem sajnos nem vagy terhes, de tényleg tesztelj, az a biztos.


Viszont ha már egy éve sikertelenül próbálkoztok, lehet érdemes lenne kivizsgáltatnotok magatokat. Nekünk a kivizsgálás majdnem egy év volt. Az alatt is van lehetőség spontán teherbe esned, ha pedig esetleg valamelyikötökkel probléma van, akkor minél előbb el lehet kezdeni a célzatos kezelést.

2014. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltuk hogy ki vizsgaltassuk magunkat csak kulfoldon nagyon nehez idoponthoz jutni ! De ha el mulik a mensesem intezkedek kosszi hogy valaszoltal
2014. okt. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!