Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat, mennyi idő...

Ha elhal a magzat, mennyi idő múlva kaphat vérmérgezést az anya? Mi van ha tünet nélkül történik és csak sokára derül ki egy esedékes ultrahangon?

Figyelt kérdés
Mert ugye durván havonta UH-zák az kismamát akár több idő is eltelhet úgy, hogy nem is tud az elhalásról :-(
2014. okt. 14. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Minél nagyobb, annál veszélyesebb, de általában 10 napon belül a vetélés/szülés is megindul az elhalás után. Viszont ha nagyobb nyilván észreveszi az ember, ha több napig nem mozog. Előtte meg nem nagyon hiszem, hogy nagyon vérmérgezést lehet kapni.
2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
de vérmérgezést is kaphatsz, de addig nem hiszem , hogy a szervezeted engedi úgymond bent maradni az elhalt magzatot.okos dolog ez az emberi szervezet! nekem is elhalt egy , észre sem vettem, csak hogy barnás folyásom volt, kaptam utrot, szedtem de ugyanúgy jött a folyás , ami véres lett.1 hete halott volt az embrió akkor.rá 2 napra műtöttek!
2014. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A szervezet általában megoldja, nekem 7 hetesen halt el, de csak 9 hetesen vették észre, akkor indult meg a spontán vetélés, nem is kellett műtét, megoldotta a természet.
2014. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

A meh tartalma steril amig a burok all.

A baba meghal akeringes leall nincs anya magzat vercsere ezert nem leszaz anya beteg.

Van mikor 4 het mire eszrevesszuk es semi baj nem lesz.

Az ember teste tokeletes ne parazz kulonben az emmberiseg kihalt volna mar regen mikor nem volt uh.

2014. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Egy rokonomnál kb 2-3 hétig volt halott a 38 hetes babája :(

Nem vették észre, bár azt már nem mertem megkérdezni, hogy érzett-e magzatmozgást, és ha nem akkor miért nem ment orvoshoz.

Nem lett vérmérgezés belőle, de utána sokáig antibiotikumokat kapott vénásan,mert a méhlepény ugye kapcsolatban van az anyával. A keringés közös!


A baba viszont nagyon olyan állapotban volt, hogy nem nézhették meg :(

2014. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 het utan kb. elhalt magzat szindromanak nevezik. rajtam mar jelenteztek a tünetek, de pont volt UH. igy megusztam a szepszist, de a mehgyulladast osszenövéseket a mehen belül nem

hozzateszem nem kezeltek a kaparas utan...

2022. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!