Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességnél ez...

6 hetes terhességnél ez mekkora problémát jelent?

Figyelt kérdés
A magzat kisebb, mint lennie kéne, egy héttel van lemaradva. Ugye van rá esély, hogy rendesen fog fejlődni? Van valami esetleg, amire a terhesség alatt érdemes odafigyelni? (Nem az enyém a gyerek, "csak" egy barát vagyok, aki együtt örül, izgul stb. a leendő szülőkkel :D )

2014. okt. 14. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4-5 mm-es embrióról beszélünk, egy mm-el arrébb mér máris ott az egyhetes eltérés. Nincs semmi baja nyugi ...
2014. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. A végéig még bőven behozhatja. Nem kell aggódni. Lesz még olyan h most plussz 1 v 2 héttel feljlettebb aztàn megint kevesebb. Ez csak annyi h nem a nagy könyv szerint fejlődik. Szépen a saját ütemében. Ne aggódjatok!!
2014. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszi, szeretlek benneteket! :)

(Úgy tűnik, a hormonjaim is szolidarítanak... :D )

2014. okt. 14. 13:08
 4/7 anonim válasza:

Semmi baj nincs véleményem szerint :)

Egy tapasztalat: Nővéremnél is ez volt a "gond" egy héttel utána vissza kellette mennie ultrahangara, és kiderült hogy nincs is lemaradva, sőőt, nagyobb is, és az is kiderült, hogy idősebb is pár héttel.. :)

2014. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem kell megilyedni.Engem egész terhességem alatt riogadtak, hogy kissebb a gyerek 1-2 héttel. Nagyon rossz volt hisz első gyerek sokat idegeskedtem.Végül megszületett 2660 g-al nem volt nagy baba, de most 5 hónaposan kicsivel több mint 6 kiló. :)

Majd kint megnőnek! :))

2014. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment mindenkinek a zöld! :)
2014. okt. 15. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. 7 hetesen 10 mm, 8 htesen 13 mm.

A doki azzal nyugtatott, hogy nem mindegy, a baba hogy fekszik. A pecsétjét mutatta, hogy ha pont felém fordul, vagy ha el van mozdulva egy pár fokkal. Máris más értékeket mérünk.

Azóta van valami hír?

2014. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!