Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaálisok! Azt szeretném,...

Bea81 kérdése:

Kaálisok! Azt szeretném, kérdezni, hogy az államilag támogatott lombiknál, mennyi a várakozási idő? Mennyi hónapnak kell eltelnie? Mert az első sajna ma derült ki hogy nem sikerült!

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi csak 1-en voltunk, akkor 9 hónapot vártunk. De ez attól függ, hogy melyik részén élsz az országnak. Kitartás :) Sikerülni fog!
2014. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,rendben köszönöm szépen! Kitartok persze,egyszer úgyis sikerül így van! :-D
2014. okt. 15. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Min 3 hónap mert különben nem fizet a tb :( De most van olyan lehetőség ha kifizetsz 95 000 ft a többi részét egy alapítvány fizeti és megmaradt 1 esély. Meg attól is függ hogy a dokid mennyire rendes nekem ebben az évben a 3. lesz. Az első nem jött összes, a második nem osztódtak a sejtek. És most november végen lesz a 3. Ja és nem fizetem ki a 95 000 ft mert mivel augusztusba sikertelen volt így nem vesztetünk 1 esély. De ha kellett volna kifizettem volna a 95 csak a doki mondta hogy 1 hónapért felesleges mert akkor január elején lett volna beültetés.
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm! Sok sikert kívánok neked! :-) Majd hónap végén tudok beszélni a dokinkkal, mert most szabin van, majd megbeszéljük, hogy legyen tovább, addig meg tisztul a szervezetem is :-)!! Majd máskor sikerülni fog így állok hozzá!! :-)
2014. okt. 16. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!