Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek most...

Van itt olyan akinek most derült ki hogy babát vár? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nem izgultok?

Nekünk nagyon nehezen jött a baba. Több sikertelen inszem és lombik után. Most spontán sikerült. És mivel már volt 1 vetélésem nagyon félek. De remélem velünk marad ez a kis Csoda. Aki mosr 6 hetes.


2014. okt. 16. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos épp tegnap este jött meg, több hetes késéssel, már nagyon reménykedtem... :( A te helyedben most nagyon boldog lennék, meg persze félnék is rendesen, hogy mi lesz most? :) Nagyon drukkolok, hogy veletek maradjon és boldogok legyetek! :)
2014. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült nektek. :( De ne add fel! Nekünk 4 év telt el, és most sikerült, mikor nem számítottunk rá. :)
2014. okt. 16. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 27. ciklusnapon teszteltem 3-at. Egyiket 26-on este, másikat 27-en reggel. Még semmit nem látott a doki, de elmentem azért megnézetni. 29-re vagyok visszarendelve.
2014. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek!!! :-)

Én ma töltöm a hat hetet. Első baba, teljesen spontán meglepetésgyerek.

Testileg jól vagyok, rengeteget iszom, néha picit, nagyon picit görcsölök, de ennyi.

Lelkileg? Lelkileg már rosszabb. Nem terveztük, és anyagilag enyhén szólva sem vagyunk a topon. Nehéz lesz, nagyon... kapni fogunk hideget-meleget, ez azért rossz, mert nem tudom leszarni mások véleményét. A kapcsolat szerencsére stabil, szóval ezen a téren szerencsére nincs gond. Régóta vágytunk babára, de az anyagiak miatt nem mertük bevállalni. Hát a sors döntött helyettünk. :-)

Szóval lelkileg még mindig több az aggódás, mint az öröm... de remélem, idővel ez változni fog. Elvégre ha háború alatt és után is születtek gyerekek, cdak megoldjuk mi is valahogy. :-)

Orvoshoz jövő héten megyek, most már nagy eséllyel látni is fog valamit. :-) Bár korainak érzem, már nem tudok tovább várni. :-) :-)

2014. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok A babához kedves utolsó! Az előtted írónak pedig szurkolok, hogy baba legyen!

Igen sajnos nem egyszerű, de ha mindenki az anyagi helyzete miatt nem vállalna babát, elég kevés gyerek lenne. Mi sem vagyunk gazdagok, nagyon az összes spórolt pénzünk a babára, meddőségi központra költöttük. aztán most itt van egy Csoda a pocakomban :) Én nem érzek semmit, előző héten hányingerem volt és szédültem, kedden voltam dokinál , aki már látott valamit, igaz még csak 1-2 mm volt és sejthetően pulzált. Mához 2 hétre kell megint mennem, nagyon félek, hogy minden rendben legyen addig. Táppénzen vagyok, mióta kiderült, mivel veszélyeztetett terhesnek számítok. Igyekszem sokat pihenni. és mondogatom neki, hogy kapaszkodjon nagyom. :)

2014. okt. 16. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és én is veszélyeztetett leszek majd, halvaszületéssel a hátam mögött plusz egy korai vetéléssel. Ha igazolódik a tesztem... Remélem.
2014. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. :( Szörnyű belegondolni is. Remélem most sikerül majd! Kitartás!
2014. okt. 17. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Kitartást, minden jót mindenkinek!

#3

2014. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!