Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor foganhatott és mennyi idős?

Mikor foganhatott és mennyi idős?

Figyelt kérdés
Barátnőm július 26-án menstruált utoljára és ma volt nőgyógyásznál 2015.május 22-re van kiirva, hogy szülni fog. Nem ment eddig nőgyógyászhoz mert 2-3 havonta jön meg neki mindig, semmilyen tünete se volt, nem tudta, hogy terhes

2014. okt. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha megvan a szülés időpontja akkor volt már dokinál, gondolom mondta hogy hány hetes, na abból levonsz 2 hetet és akkor fogant. Vaby ehhez is segitség kell?
2014. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta hány hetes csak azt, hogy 26 mm
2014. okt. 16. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Google a barátod. Létezik terhességi kalkulátor és a magzat méreteit összefoglaló táblázat is, mindkettőt linkelem neked.


[link]

[link]


A mérete alapján 9 hetes. Nagyjából augusztus utolsó hetében jött össze. A becsült terhességi kor +/- 3-4 napot tévedhet simán. És mivel a spermák 5 napig is élhetnek, ez plusz bizonytalanságot ad. Mindezt összevetve aug 20-tól a hónap végéig bármikor megtörténhetett a szeretkezés, amiből a baba végül megfogant. Őszintén remélem, hogy nem azért tetted fel a kérdést, mert a barátnőd hűségében kételkedsz.

2014. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
barátnője vagyok nem a pasija
2014. okt. 16. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, bocsi hogy bántó voltam - rossz tapasztalatom van. Remélem azért tudtam válaszolni a kérdésedre.
2014. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!