Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentenétek be szülőkn...

Nyuszmoo kérdése:

Hogyan jelentenétek be szülőknek, nagyszülőknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A nagyszülők vidéken laknak, egy napra leutazunk, meg van beszélve.mindenki tudja, hogy terveztük, szülők nem igazán várják:-\
2014. okt. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem szülei nem voltak elragadtatva,ezt tudtuk is,ezért megvártuk míg betöltöm a 12.hetes és minden rendben az akkor esedékes uh-n.Mi úgy döntöttük,külön mondjuk el,én az én szüleimnek,ő az övéknek.Én simán közöltem anyuval,hogy nem jött meg,van pozi tesztem,és hamarosan megyek orvoshoz.A férjem meg a 13.héten mondta el az ő anyjának,hát nem okozott osztatlan örömöt,de most már mintha várná.Lányunk lesz,és mikor mondtuk neki,nagyon örült ennek.Persze hozzátette gyorsan,ha fiú lenne annak is örülne.
2014. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi novemberben tudtuk meg, igy a nagyszuloknek karacsonyi ajandek volt egy kiszokni:-). biztos nagyon orulni fognak barhogy is mondjatok el. Szulomnek mg toltottunk egy unikumot, adtunk egy becsomagolt kiscipot es koccintottunk (en persze mar nem) a hirre!!
2014. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán ne így, mint én, de azért lemondom, hogy nélunk hogy történt. Mi egy családi ebéden akartuk bejelenteni, amikor vidékre hazautaztunk a szüleimhez. Előtte reggel elmentünk templomba közösen, az egész család (szüleim, tesóm, a nagymamám, nagynénim, nagybácsim is) A misén rosszul lettem, gyorsan kijöttem. Mire a szüleim és az ÖSSZES TÖBBI ROKON ijedtükben kijöttek utánam, már csak azt látták, hogy sugárban hányok a templomkertben. Nos, mivel a család tudta, hogy próbálkozunk már egy ideje a babával, így mindenkinek rögtön leesett, hogy mi a helyzet.
2014. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is karácsonyi ajándék volt a pici, így mi is a karácsonyfa alá tettünk le becsomagolva egy kiscipőt.
2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek ezek a sztorik, mert mi épp bejelentés elött állunk, igaz csak az én szüleimnek, mert a páromé sajnos már nem élnek. Mi németországban elünk, 2 hét mulva megyünk haza egy pár napra, akkor akarjuk bejelenteni, akkor leszek 8 hetes. Szoval várom a történeteket, hátha sikerül ötletet meriteni :)
2014. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úh, "szegény" hármas, nem semmi lehetett. :)
2014. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivártuk a 12 hetes ultrahangot, és utána mondtuk el. A férjem szüleinek sima vasárnapi ebédes bejelentés volt, az én családomat (2 tesó, nagymama, szülők, kutyák) viszont beállítottuk egy közös családi fotóhoz valamilyen ürüggyel. A férjem fogta a fényképezőt, és "csíííz" helyett mondta, hogy "na, 1, 2, 3, KISBABÁNK LESZ!!"


Elsőre azt hitték, viccel, hogy mindenki mosolyogjon, aztán lassan leesett mindenkinek, és akkor jött az óriási örömködés :)


Persze a fotó helyett videó készült az egészről, ami megvan emlékbe - hihetetlen jó érzés nekem visszanézni, külön-külön, hogy ki hogyan reagál, na meg egyben az egészet :) Mindig jókedvre derít! Remélem, pár év múlva a pocakomban lévő babának is megmutathatjuk!!!

2014. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind a háromnál meg akartam várni a 12 hetes UH - t. Ehhez képest az elsőnél anyukám a 9. héten észrevette, mert megnőtt a mellem és nem volt olyan jó étvágyam, a másodiknál a férjem szólta el magát a telefonban, a harmadiknál majdnem sikerült, de ott meg már látszott a pocim, és a bátyám rákérdezett, hogy ennyire jól laktam - e, vagy babánk lesz...
2014. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Margit84 ***** válasza:
Mi kb a 15. héten mondtuk el. Apukám nemzetközi sofőr, és megvártuk hogy hazaérjen. Házassági évfordulójuk volt és tudtuk, hogy hova mennek vacsorázni. Figyeltük őket hogy mikor érnek az étterembe, még vártunk egy kicsit, és bementünk mi is. Átadtuk az ajándékot nekik (bor, virág, képeslap). A képeslap kivülről úgy nézett ki minthogy tényleg az évfordulójukra, de a belsejében a pici UH képe volt kinyomtatva.
2014. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!