Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó szülész orvost...

Ajánlanátok jó szülész orvost a Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés
A 3. trimeszterbe léptem, eddig a Bajcsy kórházba jártam, de már a XI. kerületben lakom, mert férjhez mentem és nagyon messze van innen az a kórház. A területileg illetékes és közel is van az a Szent Imre. Dr. Bálint Balázsra gondoltam, mert nagyon szimpatikusnak tűnik, jókat is olvastam róla, de azt is olvastam,hogy lehetetlenség bekerülni hozzá, mert annyian vannak nála. (igaz nem mai fórumokon olvastam ezt). Tud valaki hasonlóan jó és megbízható orvost abban a kórházban? Sajnos a magánrendelőt nem engedhetjük meg magunknak, meg igazából nem is jutott eszünkbe. Köszönöm előre is.

2014. okt. 9. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila. Nagyon lelkiismeretes, jó szakember.

Nálam rajta múlt, hogy mindketten egyben, egészségesen jöttünk ki.

Fogta utána a fejét, hogy millió az egyhez az esélye ennyi komplikációnak, mint ami nekem összejött.

Teljesen tünetmentes terhesség és vajúdás után a kitolási szakaszban hirtelen elakadt a baba a szülőcsatornában, vákuummal kellett kiszedni. Aztán a méhlepény döntött úgy, hogy marad, ahol van.


A babánál az oxigénhiány, nálam az elvérzés volt fenyegetően közel. Engem műtőbe is vittek miután kiszedték.


Annyira jól varrt össze, hogy bár a hátsó fal végigrepedt (akkor már nem tudtak ezzel foglalkozni, mentették a babát), gátmetszés is kellett - de a hat hét letelte után már sehol nem fájt. Tartottam tőle, hogy az első együttlét fájni fog, de semmi.

Se a gátseb, se a repedés.


A baba makkegészséges, szerencsére én is megúsztam egy hét kornyadozással. Azóta teljesen felépültem.


Mivel sebész-onkológus is, így komplikáció vagy császár esetén jól varr. Rokonságban két további babát is nála szültek, ott korábbi traumás sérülés miatt (anyai részről) császár volt mindkettő. Láttam a heget, gyönyörű, két gyerek után is.

2014. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csemniczky Gusztáv is jó. Nem babusgatós doki, de nagyon jó szakember, nálam csaknem a kisfiam élete múlt azon, hogy nem szarakodott az esetemen úgy, mint a többi orvos, hanem gyors és jó döntést hozott. És nem tudom hogy fér ekkora tudás egy emberi agyba, de 1 év után is emlékezett a műtétemre és a nevemre. Szóval embert is lát a pácienseiben, nem csak esetet. Mondjuk elég drága a magánrendelése, 20 ezer, de én csóró vagyok, és mégis azt mondom, megérte!
2014. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!