Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben mit...

Az első trimeszterben mit ettetek rosszullét ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon legyengültem mert nem sok mindent tudok magamba erőltetni... Tudnátok tippet adni akik már túl vannak ezen az időszakon? Bármilyen módszert vagy ötletet megköszönnék!

7 hkm


2014. jún. 20. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Felpocolt fejjel feküdtem, úgy nem jött vissza az étel. Sokszor ettem keveset, de ha nem ment, nem erőltettem. Egyedül a folyadékra figyeltem.

Nagyon jó a citromos víz, a gyömbéres üdítő és bár nem egészséges, de a hideg kóla csodákra képes.

A kezdetekkor még éjszaka, álmomban is hánytam, reggelente pedig nem ettem, nem ittam, csak a gyomorsavat hánytam ki.

Szörnyű volt.


27 hkm


Kitartás, pár hét és elmúlik.

Egyébként gratula a babához! :)

2014. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sajnos mindenkinek más válik be,ami gyomornyugtató. jeges vizet ajánlom,másoknak a cola jött be. ételek közül lányomnál a tejbegríz nem jött vissza,most a 12. hétig enni sem bírtam, semmi kaja nem ment le. szedj b6-ot, hideget igyál. kitartás! nem tart sokáig már!
2014. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen a folyadékkal is vannak gondjaim, de valahogy csak a bubistól...(párom viszont csak bubisat vett most) a citromos vizet kipróbálom. Hánynom eddig nem kellett de tegnap a leves után amit eszegettem majdnem vissza fordult az egész.:S Köszönöm a válaszodat!:)

Neked is jó babavárást!:)

2014. jún. 20. 10:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Citromos nestea és a nagyon savanyú őszibarack üdítő, cappy volt azt hiszem. Csak az ment le... Néha a kóla, de azt próbáltam kerülni, mert egészségtelen és a vérnyomásnak se tesz jót.
2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A baj az hogy éhes vagyok, tudom hogy szinte üres a hasam, de amint elkezdek agyalni mit egyek felfordul a gyomrom a gondolattól...:S

A tejbegizt is megpróbálom, ez az egyetlen kaja amit kívánok már vagy 2 hete. Lehet ez a kulcs.

Köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 20. 11:00
 6/18 anonim ***** válasza:
cola,sós kuki
2014. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Dettò ugyan ezt élem most én is át.Nekem a kóla nem vált be,helyette a rostos őszilé volt a nyerő.Amint ételre gondolok,hánynom kell,ilyenkor szoktam sós pufit enni pár darabot,az megnyugtatja a gyomrom,és utána tudok enni normál ételt is.Kitartás.Hányadik hétben vagy?
2014. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 7 hetes. Ma megpróbálok zöldbab főzeléket csinálni és így magába megenni. De lehet megvárom vele a páromat és megkérem hogy csinálja meg nekem, mert ez a boltba séta és vissza totál taccsra vágott most.:S
2014. jún. 20. 12:23
 9/18 A kérdező kommentje:

Hetes Neked mikor jött az első rosszullétes napod? és egész naposak? vagy csak reggel van?

Neked is jobbulást kívánok!:)

2014. jún. 20. 12:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs :) Ugyanabban a cipőben járok mint te.Én még csak 6+2 hetes vagyok de legalább másfél hete tart a reggeltől estig tartó rosszullét,remélem már nem tart sokáig,bár az első picúrommal a 18. hétig voltam rosszul.Én is nagyon éhes vagyok,de közben meg szinte mindentől rosszul...ördögi kör.Kitartás :)
2014. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!