Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden hol végeznek cukorter...

Szegeden hol végeznek cukorterhelést próbareggelivel?!

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok ajánlani olyan magánrendelőt?!

Negatív kommentek nem érdekelnek. Megvan az oka,hogy miért a próba reggelis verziót kell csinálnom



2014. okt. 19. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is hányós voltam, de nem így indultam neki, hogy ki fogom hányni.

Nekem is forgott a gyomrom, de vittem magammal egy jó könyvet, néha nyeltem nagyokat de nem gondoltam rá, ugye az agy mindent befolyásol. Nem kell se.ggel hozzáállni&úgy könnyebb.

2014. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem a hányás ha nem az utána való napok a problémám. Nem tudom honnan szedtétek ezt, hogy kifogom hányni.
2014. okt. 19. 14:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy a masik kérdésednel ezt írtad, te..... http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

"Amúgy is sok a gyomorsavam szóval ilyen cukros dolgok még jobban felnyomják, és általában hányás lesz a vége" "A kérdező kommentje:

biztos h nem vagyok cukros, de ha az orvosom elkuldd elmegyek de ha kihanyom meg se tudjak merni."

2014. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

az nem az én kérdésem :)

ott csak egy válasz az enyém!

2014. okt. 21. 13:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze. Miutan mar atallitottad, hogy ne latszodjon a neved, csak tudod, en -meg meg egy paran nem vagyunk hulyek.
2014. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De, te kérdésed:) szeretem, ha hülyének néznek :) mindenki látta a nevedet ;)
2014. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem, minek hazudni ilyen piti dologban....
2014. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!