Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4 D UH-ot...

Mikor érdemes 4 D UH-ot csináltatni, hogy szépen látszodjon mindene a kicsinek?

Figyelt kérdés
Most 16. hetes.
2008. aug. 12. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elvileg 20,25 és 30héttől ajánják.Én 25hét körül fogok menni úgy döntöttem.Ha Pesti vagy tudok egy helyet ahol csak 12ezer forintot kérnekérte és minden jóban lesz részed.Ha érdekelj írj privátban.

21hetes kismama

2008. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 23 és 28 hét közé javasolják.

Ez az az időpont, amikorra már szép babás formája van a kicsinek, de még nem tul nagy, és ráfér egy képre.

30 hetesen már nem fér rá.

Mi pénteken voltunk. Egy élmény!!!

Üdv: 28 hetes kismami

2008. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyos vagy, de debreceni vagyok.

Azért is kérdeztem ezt most, mert úgy olvastam, hogy a 17. héttől már nem látszik egyben az UH-képen, csak részleteiben.

2008. aug. 12. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:
szia 20.hétig egyben láthatod a babát mert be lehet ugy hozni.Utána jobban lehet látni de csak részletekben:pl.:feje, karja, pocija, mondjuk nem ennyire kicsi részletekre kell gondolni:)inkább felső test...Attol is függ persze mikor.hány hetesen mész
2008. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

En 18 hetesen voltam eloszor,es nagyon jol latszodott mindene,igaz kicsike volt,es meg sovany,de akkora elmeny,h nem lehet elmondani.Aztan voltam 28 hetesen is,akkor mar reszleteiben lehetett latni,de az is nagy elmeny volt.Ha anyagilag megteheted akkor menj el most is es kesobb is,ha nem akkor meg varj egy par hetet.

Nagyon boldog babavarast kivanok

37 hetes kismama

2008. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni hogy Debrecenben hova ajánlatos elmenni ilyen ultrahangra? Esetleg tudnál ajánlani egy-két helyet?
2008. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!


én 13 hetes terhesen voltam először 4d-sen,igaz a doki akinél voltam csinálta a genetikai részét is, azért mentem,több mindent ki tudott szűrni 4d-n.Már akkor látszodott a babóca minden része,igaz inkább űrlényre hasonlitott.Utána 23 hetesen voltam,majd 28 hetesen,akkor már szépen kerekedik a babóca pofija,és még belefér 1 képbe. majd voltam 36 hetesen,akkor már nem fért bele,de látszodott h kire hasonlit. De hozzá kell tennem magzati diagnosztikai 4d-re jártam, mert amellett h nézték mindenét h rendben van-e, és genetikus doki,nem pedig egy dúla, amelett látványnak is naon jó volt,kár h nem lehet ide képeket feltenni,mert szívesen megmutatnám neked melyik héten h néz ki a babóca.De ha gondolod, privibe elküldöm.


4 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a 16. héten néztük meg először 4D-ben és nagyon édes volt! :) Igaz, hogy vékonyka, de tündéri volt, ahogy mosolygott. :) szerintem ne hadjátok ki. Amúgy a dokim azt mondta, hogy a 18-20. héten érdemes elmenni először.
2008. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! Azt hiszem jövő héten vagy utánna elmegyünk. Még nem tudom hova. Felderítem a lehetőségeket. Azt tudom, hogy csinálják a Klinikán, meg valahol a Bika környékén is.

A 4 hetes kisfiú anyukájának megköszönném ha elküldenéd a képeket!

2008. aug. 12. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
szia,ahogy a fiam engedi,már küldöm is a képeket neked(mivel kicsit több idő,azokat feltölteni)
2008. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!