Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C vitamin terhesseg alatt?

C vitamin terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos megfaztam, lazam nem volt. Egyetlen tunet hogy kapar a torkom es bedugult az orrom. Nem akartam ezzel orvoshoz menni. Szedtem itthon C-vitamint es teat ittam 3 napig. Ma mar jol vagyok, de most olvastam utanna, hogy sok C vitamin nem ajanlott terhesseg alatt. En egy nap vettem be 2x1000mg C vitamint. Ezzel artottam a babanak??? Kerlek nyugtassatok meg.

2014. okt. 21. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ennyivel biztos nem.
2014. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felesleg kiürül a szervezetből, ne aggódj.
2014. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy nem ártottál neki!
2014. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megfázás idején egyébként is fontos az emelt C vitamin,mivel terhesen sajnos mást nem nagyon lehet szedni :(

Én minden nap szedek egy kapszula Cetebét,mivel jön a tél és felkészítem a szervezetemet,hogy ellenállóbb legyen,meg pont a napokban olvastam arról,hogy a C vitamin jobban segíti a vas felszívódását a szervezetben,ami ugye a kismamáknak nagyon kell :)


19+4 hkm

2014. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnő szerint 500mg-t biztosan lehet szedni. Szerintem nem ártottál az általad szedett mennyiséggel sem. Nem szedted huzamos ideig.
2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ciszka válasza:
Egy egészséges ember napi C-vitamin szükséglete 1000mg.Persze fontos hogy természetes alapú legyen.Biztos nem ártottál a babának ezzel.Én terhesen volt amikor 3-4000 mg-ot is bevettem ha meg voltam fázva.Semmi problémánk sincs azóta.De természetes alapút fogyasztok csak azóta is.
2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!