Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 14-én volt az utolsó...

November 14-én volt az utolsó vérzésem, pozitív lett a terhességi teszt, hány hetes lehetek pontosan? Voltam dokinál, megnézet UH-n, de nem mondott semmit. Azt sem, hogy hányadik hétben vagyok, azt sem, hogy mi van, csak hogy 3 hét múlva újra UH.

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kalkulàtorr szerint 6 hezes vagy,orvosok is minusz plussz egy hétben szàmolnànak.

Valoszinü azért nem mondott semmit,mert még nem biztos ,vagyis 3 hét mulva többet tud majd mondani.

Illetve még koràn van:)

Boldog Karàcsonyt!

2008. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi!Hetes
2008. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,hány napos ciklusaid vannak?Itt meg tudod nézni h. utolsó menstruáció alapján mennyi idős terhes vagy: [link]


Gratu a Babádhoz,kellemes ünnepeket!

2008. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jó az a kis oldal, amit küldtél!


Kellemes Ünnepeket Kívánok!

2008. dec. 23. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2008. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 hetes vagy, amit betöltöttél, most vagy a hatodik hétben, ez pedig így is marad, mert a mensitől kell számolni. Az uh -n a doki a méretek alapján ad egy támpontot, ami szerint megállapítja a szülés várható idejét, de ha ez eltér a mensis időtől nem kell megijedni, mert az teljesen normális. A 12. heti uh után már nem módosítják a szülés idejét, esetleg a baba nem akkor jön, hanem amikor akar, de ez a vizsgálatok miatt fontos, hogy mikor hova kell majd menni.

Üdv!

2008. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szülési kalkulátor:

[link]

2008. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!