Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem egy hete tartó barna...

Majdnem egy hete tartó barna folyas normalis? 37hkm

Figyelt kérdés
Multhet penteken voltam orvosnal aki meg nezte a mehszajamat, ami masfel cm re nyitva is van. De eleg fajdalmas volt a vizsgalat mondta is hogy verezni fogok. ..de mar ilyen sok napja tarthat??? Barna folyasom van es nagyon pici de akkor is....akkor se a normal megszokott...hanem keves pici de halvanybarna.. :(
2014. okt. 22. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad fel már a dokidat? kérdezd őt.
2014. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Misszabza ***** válasza:

Enyhe vérzés lehet attól is hogy nyílik mégjobban a méhszáj. De azért nem 1 hétig...

Szerintem mielőbb lásson orvos , nehogy baj legyen!

2014. okt. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerdeztem az orvost o azt mondta hogy mivel barna ezert nem baj mert az mar regi, de azert az az ido mar nyugtalanito. Holnap reggel bemegyek mindenkepp
2014. okt. 22. 05:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt az első terhességemnél, kb. 37 hetes voltam én is. Az orvos mondta hogy 1-2 napig lehet kis vérzés, de még egy hét után is volt, fel is hívtam az orvost, azt mondta, normális már ekkor, nyílik a méhszáj. 39 hetesen szültem. A második terhességemnél meg se lepődtem, hogy a szülés előtt két hétig folyamatosan véreztem.
2014. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor mar meg nyugodtam hogy mas is volt igy. Hivtam a dokit es o is azt mondta hogy normalis. De ő egyepkent is mindenre azt mondja
2014. okt. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!