Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség betöltött 5. heténél...

Terhesség betöltött 5. heténél járok. Picit megnövekedett a nyákom, normális dolog?

Figyelt kérdés

Mindent vészesen figyelek az előzményeim miatt. Paranoiás lettem. Segítsen valaki!

Szóval normális, hogy kicst megnőtt a nyák mennyisége? Nyúlósabb picit és több. Amikor pozit teszteltem, akkor is volt pici, nem voltam teljesen száraz.

Szívesen venném a tapasztalatokat.


2014. okt. 22. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,a bővebb hüvelyváladék teljesen normális.Ha nincs furcsa színe vagy szaga,akkor nem kell aggódni.
2014. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért félek, mert amikor meg szokott jönni, akkor van hasonló.

:((

Nagyon erős a csík a teszten, már a teszt csík erősebb, mint a kontroll.

2014. okt. 22. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el minden rendben van.A terhesség első heteiben az test ugyan olyan tüneteket produkál,mintha meg akarna jönni.A mell fájdalom,a többlet nyák,a majdnem megjön érzés,a hasfeszülés mind természetes folyamat.Ha valóban olyan erős a csík,akkor ott már nem lesz probléma.Legalább is kicsi valószínűséggel.Én is nagyon aggódós voltam a 2 vetelélsem miatt,de most minden rendben,és hamarosan érkezik a kislányunk.Boldog baba várást. :)
2014. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így erősödött a HCG tesztem. Az első a 26. cn este, utána 2 naponta ismételtem. Tavasszal volt halvaszülésem, ezért félek ennyire. :(
2014. okt. 22. 19:00
 5/8 A kérdező kommentje:
2014. okt. 22. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:

picit?? én tocsogtam az elején :) a tesztem meg fele ilyen gyorsan erősödött.


30hkm

2014. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
óó most látom, hogy kétnaponta. Akkor nekem is kb így :) nem lesz semmi baj!
2014. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. :)
2014. okt. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!