Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Tudom, hogy rosszat...

SOS! Tudom, hogy rosszat csinaltam es hogy buta voltam, de akkor is mi ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
5 hetes terhes voltam a lenyeg hogy nem tartottam meg de nem azt az abortuszt valasztottam ami a vakumos meg a kaparas hanem a tablettasat..A lenyeg hogy 2 hetig azt mondta az orvos hogy nem lehet nemi eletet elni...Verezni fogok 5 napig kb vagy akar tobb napig is...a lenyeg hogy ma 4 nap utan nem birtam es szeretkeztem a baratommal...o nem akart mert felt hogy bajom lesz kb egy fel ora volt mire ravettem es meggyozem hogy semmi baj nem lesz...Es akkor ott kezdodott a bibi hogy kb ra 5 ora mulva ultem a kocsiba es azt hittem meghalok olyat belenyilt onnan lentrol es mintha a mehemig menne fel...2-3 masodperc volt,de azt httem vegem van...legnagyobb ellensegemnek nem kivanom ezt az erzest...ra 1 ora mulva megint...tudom bolond voltam de nem tudtam varni,de mostmar betartom azt a par napot meg...SEGITSETETEK mi lehet ez!!Elore is koszi
2010. jan. 24. 22:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
most ahogy elkuldtem a kerdest megint 2-3 masodperc es benyilalt...de olyan mint ha nem is a huvelyemnel nyilalna be hanem mintha ahol kakilok:( mi ez nem ertem...:(
2010. jan. 24. 22:17
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a dokid szerintem.
2010. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
megfogom de eloszor itt hogy mi lehet megis...
2010. jan. 24. 22:18
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
És mennyi telt el a két hétből, amit megtiltott a dokid?
2010. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
menj be az ügyeletre
2010. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
85%
Csak azt az egy tablettát vetted be?
2010. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

kedden vettem be az elso tablettat ami ugymond megoli a magzatot.:(

szerdan reggel bementem a dokihoz es akkor bekellet venni 2 amivel ugymond kiverzem...hazajottem gorcseim voltakk vereztem eleg rendesen de ez termeszetes volt...szval szerda ota eltelt 4 nap vagyis 4 nap utan szexeltunk...

2010. jan. 24. 22:33
 8/20 anonim válasza:
100%
És azok a görcsök voltak ilyen erősek? Nem lehet, hogy most fejti ki a második tabletta a hatását? (Ugyanis az üríti ki a méhet tehát majdhogynem szülési fájdalmakkal jár elvileg)
2010. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem...nem faj a hasam semmi bajom nincsen mar ket napja csak verzek...es eddig nem volt ilyen hogy iet benyilalna nekem...es olyan mint ha egy kest vagy nem is tudom azt szurnak fel nekem...most is mar megint...:(

es csak az utan kezdodot hogy sexeltem a baratommal...:(

2010. jan. 24. 22:39
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Háát, szerintem szex nélkül is görcsöltél volna. De hallod, irigyellek... nekem mikor elhalt a 8 hetes magzatom és abortusz lett... sajnos 4 hónapig élni se volt kedvem...


Mindenesetre kérdezd meg a dokidat, de elképzelhető, hogy jól leszúr majd a két hetes tilalom megszegése miatt. De fő az egészség, kérdezd meg tőle!!

2010. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!