Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Tudom, hogy rosszat...

SOS! Tudom, hogy rosszat csinaltam es hogy buta voltam, de akkor is mi ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
5 hetes terhes voltam a lenyeg hogy nem tartottam meg de nem azt az abortuszt valasztottam ami a vakumos meg a kaparas hanem a tablettasat..A lenyeg hogy 2 hetig azt mondta az orvos hogy nem lehet nemi eletet elni...Verezni fogok 5 napig kb vagy akar tobb napig is...a lenyeg hogy ma 4 nap utan nem birtam es szeretkeztem a baratommal...o nem akart mert felt hogy bajom lesz kb egy fel ora volt mire ravettem es meggyozem hogy semmi baj nem lesz...Es akkor ott kezdodott a bibi hogy kb ra 5 ora mulva ultem a kocsiba es azt hittem meghalok olyat belenyilt onnan lentrol es mintha a mehemig menne fel...2-3 masodperc volt,de azt httem vegem van...legnagyobb ellensegemnek nem kivanom ezt az erzest...ra 1 ora mulva megint...tudom bolond voltam de nem tudtam varni,de mostmar betartom azt a par napot meg...SEGITSETETEK mi lehet ez!!Elore is koszi
2010. jan. 24. 22:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Szerintem akkor ez akkor az lesz, ahogy kiürül a méhed. Mindenesetre doki telefonszáma nincs meg? Vagy valami ügyeletet mindenképp hívj fel minél előbb! Ne várj holnapig.
2010. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nekem se volt akkor elni kedvem,es szivem szerint megtartottam volna de meg fiatal vagyok hozza...hidd el nekem is nagyon kellemetlen volt,sot meg a mai napig is az de a sex most nem tartozik ehez hogy ugymond elfelejtettem mi tortent elotte...
2010. jan. 24. 22:44
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok, ok, nem kioktatás akart lenni.. :) Bocsika érte. De ez annyira nem természetes, hogy most vagy ilyen rosszul, 4 nap után. Budapesti vagy? Be kéne menned egy ügyeletre, ha így görcsölsz. Ha enyhébb a görcs, és el tudsz így aludni, akkor reggel is ráér.. de ne halogasd nagyon.
2010. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok de Londonban elek...:)

De nem gorcsolok...semmi bajom nincsen...Hanem lent a nemiszervemnel benyilal nekem de nagyon nagyon es olyan mintha a mehemig feljonne a nyilalas mashogy nem tudom elmondani...

2010. jan. 24. 22:54
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Először is: bár az abortusznak nagyon nem örülök, de legalább a tablettás megoldást választottad, ami nem jár a méhnyak és a méhfal sérülésének lehetőségével, így a későbbi, már kívánt terhességeidre nem jelent veszélyt.


Annyi eszed azonban lehetett volna, hogy gumival szexeltek. A méhfalad most vérzik, van ott egy nyílt sebed, ti meg ki tudja, milyen fertőzést vittetek be oda a hüvelyeden keresztül...


Én is csak azt tudom mondani, hogy doki. Lehet, hogy természetes a dolog, lehet, hogy ti okoztátok, és az is lehet, hogy a tabletta nem volt elég hatásos, mégis kell a műszeres beavatkozás.

2010. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Volt annyi eszem,hogy gumival csinaltuk mindig azzal csinaljuk felek a betegsegektol meg amugy is...es barmilyen hihetlen kiszakadt pont akkor...istene akarta vagy nem tudom,de en se hittem el hogy kb 5eve gumit hasznalok es most hogy kiszakad egybol teherbe esek...a dokival beszeltem telefonon mert magandokim van es mondta hogy nem volt jo a sex,de nem nagy gon dugymond mondta hogy ha megint fog fajni vagy valami ilyesmi akkor viszont menjek el orvoshoz...ha nem akkor csak 2 het mulva amikor megyek ultrahangra hogy minden rendben tortent e es hogy elment e a magzat teljesen meg stb...KOSZI a segitseget!
2010. jan. 25. 01:44
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem te vagy az a leányzó, akinek az arab pasija van?
2010. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"es barmilyen hihetlen kiszakadt pont akkor...istene akarta vagy nem tudom,de en se hittem el hogy kb 5eve gumit hasznalok es most hogy kiszakad egybol teherbe esek..." Nem figyelté., Arra gondoltam, hogy a művi vetélés UTÁN 4 nappal használtatok-e gumit, vagy sem, nehogy az ondó eljuthasson a méhedbe, a méhfalon lévő nyílt sebig.


Mindenesetre örülök, hogy az orvosod szerint nincs gond.

2010. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem en vagyok az a leanyzo akinek arab pasija van:)

Nem tudom ez hogy jott most ide de mindegy:)

Amikor most 4 nap utan sexeltunk akkor kb 2 percig nem volt rajta gumi de utana vettunk fel...

2010. jan. 25. 13:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha a végbelednél is fájni fog, akkor még valószínű távozni fog valami... :( Ne ijedj meg, mindennek el kell mennie, hogy ne kapj fertőzést!
2010. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!