Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvetlenül menstruáció után...

Közvetlenül menstruáció után teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

fogamzásgátlót szedek, múlthét pénteken hagytam abba a szedést..a héten menstruáltam, szombaton (tegnap) este 7kor kellett volna elkezdjem újra szedni a gyógyszert, de elfelejtettem, csak most (vasárnap késő este) vettem be, viszont tegnap is (szombat éjszaka) meg ma (vasárnap) este is szeretkeztünk a barátommal, nem ment el bennem....

lehet hogy teherbe estem?

2010. jan. 24. 22:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A teherbe esés bármikor lehetséges, csak van, amikor kevesebb rá az esély (mint a te esetedben is), de azért így is lehetsz terhes, csak ahogy írtam, nem olyan sanszos, mint aki ovuláció idején vagy közvetlen előtte van együtt a párjával. Még menstruáció alatt is teherbe lehet esni amúgy...mondjuk az jó, hogy nem ment el benned, ha szerencséd van, nem vagy terhes.
2010. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem mindkét terhességem közvetlenül a menszi után fogant meg! Olyannyira utánna, hogy még picit megis volt(pont ezért nem védekeztünk) De ha te gyógyszert is szedsz, meg nem is ment el benned, akkor tényleg elég csekély rá az esély.
2010. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha hosszabb ciklusod van, akkor szinte 0 az esély rá, hogy termékeny voltál akkor. Rövidebb ciklusnál már számolgatni kéne, hányadik napra esett az együttlét.
2010. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pont menstruáció után lettem terhes.
2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg.Velem is elöfordult már ilyen,ha elmész a nögyogyohoz a vérvizsgálat megmondja.
2010. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A következö menstruációig használj gumit is mert csak azutántól véd újra a tabletta.
2010. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Amúgy a nőgyógyász vérvizsgálat alapján állapítja meg hogy terhes vagyok-e?

2010. jan. 26. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korai terhességet, amit még uh nem mutatna ki, vérből állapítanak meg, mert az 100%-os.
2010. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, de nem történt semmi mert a gyógyszer megakadályozza a peteérésed, ergo a menzi utáni napon nincs minek kilökődnie ami megfoganhat. Az aki menzikor lett terhes bizonyára nem szedett gyógyszert, tehát szerintem ez rád nem vonatkozik.

Nyugodj meg, egy bébi a legtöbb esetben nem ilyen könnyű dolog :)

2010. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!