Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magas tarkóredő utalhat...

A magas tarkóredő utalhat autizmusra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Down szindrómára, szívbetegségre és Turner szindrómára utalhat. Az autizmust csak a megszületés utàni 2-7 évben tudjàk diagnosztizàlni. Nekem autizmussal él a fiam. 1,3 mm volt a tarkóredöje a 12 hetes uh-on.

Egyàltalán mennyire magas az érték?

2014. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót kiegészíteném csak az ő általa leírtakat vizsgálja a genetika, de sok egyébre is utalhat ezen kívül. Hogy konkrétan autizmusra utalhat e azt nem tudom, van ismerősöm akinél magas volt az érték 3,4 neki autista gyermeke van, de vannak akiknek jó volt a tarkóredő érték még is autisták lettek. Szerintem ezt még a genetikus sem merné egyértelműen alátámasztani, folynak a vizsgálatok, hogy mi okozza az autizmust.
2014. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!