Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szobabiciklizni szabad ha...

Szobabiciklizni szabad ha normális lefolyású terhességem van? Terhes torna dvd-t ajánlana valaki? (ne Rubint Rékáét)

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kállai Ildikóé hatásosabb és nem terrorista.
2010. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoba biciklizni természetesen szabad. én még a rendes biciklit se hanyagoltam. Bár nem sportolási szándékkal, de szinte végig használtam. a biciklit csupán azért nem ajánlják kismamáknak, mert egy esetleges esés veszélyes lehet. Nálad ez nem áll fent :))
2010. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim a 2 veszélytelen, de nagyon jó sport közé a szobabicajozást rakta az úszás mellett. Úgyhogy nyugodtan. :)

Én a Réka tornájától valahogy félek. Nem jó érzés az alpocimnak, abba kell hagynom, stb... Pedig terhesség előtt is rékáztam minden másnap... Kállai Ildi tornáját nem ismerem, de azt hiszem, megszerzem, mert többhelyről hallom, hogy jó...

22 hetes

2010. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!