Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejött valakinek az a nemű...

Bejött valakinek az a nemű baba amit álmodott? És a kinai naptár?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én figyeltem a az ovu naptárat is + sex közben arra koncentráltam, amit szerettem volna :) Tudom, hogy a páromon múlik a baba neme...de mégis én hittem benne és úgy is lett: az első fiú lett, a második lány lesz.
2010. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam hogy kisfiú lesz, az álmaimban az arcát sose láttam, de udtam hogy fiu, és kisfiú lett.Ez mondjuk lehet véletlen is, mert nagyon kisfiút szerettünk volna elsőre.Most még nem álmodtam a babával, és még nagyon az elején vagyunk, de remélem kislány lesz.A kínai naptár szerint az lesz.
2010. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mindig is tudtam hogy lányom lesz !a 18hetes uh is elöször lányt mondtak majd végig a naptár is bejött de néha álmodtam fiuval! de alegjobb hogy amikor összejöttem a párommal azt álmodtam hogy réknak hivják és réka napján is ismerkedtünk meg és igy is fogják hivni már csak 2hetet kell kibirnunk!38hetes mami
2010. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nem megálmodtam, megéreztem hogy lány lesz. Az lett. Most úgy érzem fiam lesz, de még csak 7 hetes terhes vagyok úgyhogy azt még nem tudom meg egy darabig, hogy ezt is jól érzem e.
2010. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A 20.héten, és a 26. héten voltam 4D ultrahangon, azt mondták 99%, hogy lány. Én már 3-szor fiút álmodtam.

Tele vagyok lány cuccokkal:), de mindegy, hogy mi lesz, első baba.:)

2010. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én megálmodtam, hogy kisfiam lesz és a 18. heti ultrahangon 100%-ra mondták, hogy fiú.

A kínai naptár azt hiszem lányt mondott.

2010. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a sok választ!

Én fiút álmodtam, a kinai lányt jósol. Bizom benne, hogy nekem lesz most igazam, mert nagyon szeretnénk 2 lány után fiút. Viszont a kinai nálam eddig 3-szor! eltalálta. Pár hét múlva kiderül. :-)

2010. jan. 26. 13:05
 18/22 anonim ***** válasza:
én nekem a kinai naptár lányt josolt,de fiut éreztem,és bejött kisfiam lesz láttam a 4D ultrahangon(szerintem ez a tuti)26 km
2010. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még nézné ezt a kérdést, vagy majd érdekli ez a téma: az álmom bejött a kinai tévedett. Kisfiam lett, már 8 hós. :-)
2011. febr. 22. 16:20
 20/22 anonim ***** válasza:
szia gratulálok.Üdv egy 13 hós kiscsaj anyuja...
2011. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!