Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek az Astrodienst...

Valakinek az Astrodienst naptár alapján bejött a baba neme?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom,Te milyen naptárról írsz,de nekem a kínai naptár alapján bejött. :)

36 hetes kismami

2010. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a Jónás-naptár, nem?

Utólag néztem meg, lányt ír, és tényleg lányom lett.

Most viszont nem ír semmit, szóval fiú és lány is lehet, még nem tudjuk, még kicsi (14 hetes). Nekem mindig akkor volt peteérésem, amikor a jónás-napjaim is voltak.

2010. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy a kínai fogantatási naptárban az van, hogy az anya életkor a fogantatás napján! Na most itt mit kell beütni, azt a napot amikor együtt voltunk, vagy azt amikor már megfogant. Mert amikor még együtt voltunk, akkor 30 éves voltam, rá egy napra töltöttem be a 31-et. A 30-ra lányt ír, a 31-re fiút. Érti ezt valaki? :)
2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom,hogy állítólag ott az anya fogantatásának a napja a születésnapja. Van egy weboldal, ami kiszámolja, de sajnos nem tudom a címét.
2010. ápr. 22. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!