Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Délpesti kórházba kell...

A Délpesti kórházba kell mennem,12 hetes uh-ra, nyaki redő vizsgálatra. Mit tudtok mondani a kórházról, orvosokról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

utálom azt a kórházat, bunkók a nővérek. a nővér rám sem nézett (de alapban senkire) aztán nyomtam neki egy ezrest a zsebébe aztán olyan mézes mázas volt, pfujjj. egy rendes nővérrel találkoztam csak. összekeverték a betegek gyógyszereit, nem találták a lázlapomat... ha nem szólok kétszer adják be ugyanazt a gyógyszert...mesélhetnék...

Dr. Makai Zsolt hiper szuper rendes emberséges dokinak tartom, le a kalappal. sokan Csütörtöki dokinál szülnek, én nem ismerem de jókat hallottam róla. zeitler miklós is egy bunkó orvos, egy kedves szava sincs. nekem ez a személyes tapasztalatom.

2010. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát csatlakoznék az előttem szólóhoz. Egyszer valaki ide a gyakori kérdésekbe azt írta, hogy a nővérek olyan bunkók, úgy kiabálnak az emberrel, hogy idézem 'kiesel a bugyidból'. Maximálisan igaz. Ott szültem. Senkinek nem adtam pénzt. Ennek ellenére a szülésznő nagyon jó volt. De a szülés utáni néhány nap!....
2010. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne fogdos össze nagyon semmit, pisilni véletlenül se menj el, hacsak nem akarsz valami coccust, vagy e.colit vagy hasonló fertőzést összeszedni. Gáz, mocskos kórház, tele cigánnyal.
2010. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Dehát oda kaptam beutalót, mert oda tartozok. :( Akkor most mit csináljak, csak úgy elmehetek más korházba?
2010. jan. 25. 16:24
 5/20 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az sztk-ban, ahol a beutalót kaptad.
2010. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Voltam már a Sote-n kivizsgáláson csak úgy, kaptam kartont is. Oda mehetek ezzel a beutalóval?
2010. jan. 25. 16:39
 7/20 anonim ***** válasza:

Délpestiben voltam 12 heti uhn a szonogrfus türelmetlen volt.Mindeki bunko.Mondtam hogy ne nyomkodja a hasam annyira mert fáj igy nagyon és majd bepisilek erre közölte de meg kell mérnie a nyakiredőt...alig vrtam hogy felpattanjak és elmeneküljek.Ott akartam szülni de nem fogok ott volt fogadott dokim a délpestibe de nem baj a sotén szülök.Irdatlan kosz és mocsok van a wc n m ég kilincs sincs nemhogy wc papir vagy szappan kéztőrlő vagy ilyen alapvető dolgok és igen nehogy elmenj wc re...undoritó.Ha fizetnének se szülnék ott..és tényleg sok a nem magyar...többnyire nem magfyarok vannak.

A vérvételnél nekem kellett megirnom az ampullákat mert a nővérke megkért rá...szép nem?Szoval ilyen nyalánkságok vannak ott...Hát szerintem nyugodtan menj a sotéra a bautaloval de kérdezd meg a dokit akitől kaptad vagy fogadott dokid van a jáhnban??Akkor hagyd ott éd átmész a sotéra holnap és megmondod hogy ott szeretnéd megcsináltatni nálluk és ezen tul ide jársz...Én sem oda tartozok és simán már ott szülsz ahol akarsz bárhol ahol kedved van sok sikert!!!

2010. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is oda tartozom, ezért az első(7 hetes) uh-ra oda kellett mennem, de a 12. hetire már az sztk-ba kaptam beutalót. Szerintem kérd meg az orvosodat, hogy máshová mehess.
2010. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirási hibáimért de még mindig felhuz a dolog mai napig...Ja és a nyomkodásos vizsgálat utánn véreztem!De nincs gond hála az égnek már 36 hetes vagyok egy ideje a lábam nem teszem be abba a mocsokba!
2010. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy velem is nagyon bunkók voltak a dél-pestiben, nem is mondott semmit az uh-s nő, meg sem mutatta a képernyőn a babát, flegmázott...szóval jobban jársz ha máshová mész.
2010. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!